Doğum Günü Skandala Dönüşmüştü! Özge Özpirinçci Çıkan Haberlere İsyan Etti: “Evin içini çekmeye çalıştılar”

Aleyna

Haberler

2 Nisan 2021

Doğum Günü Skandala Dönüşmüştü! Özge Özpirinçci Çıkan Haberlere İsyan Etti: “Evin içini çekmeye çalıştılar”

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, 35. doğum günü partisi için yapılan “polis baskını” haberlerini Instagram’dan yalanladı. “Magazinciler evin içini çekmeye çalışıyordu” diyerek isyan etti!

Özge Özpirinçci

Başarılı oyuncu Özge Özpirinçci, dün 35 yaşına girdi. Bu özel gününde en yakın arkadaşları ve çekimleri devam eden Netflix dizisi “Bir Denizaltı Hikayesi”nde başrolü paylaştığı Kıvanç Tatlıtuğ da ona eşlik etti. Ama doğum günü partisi, “polis baskını” haberleriyle ve sevgilisi Burak Yamantürk’ün magazincilere küfrettiği iddiasıyla gölgelendi!

Polis Arama Yaptı

Özge Özpirinçci Burak Yamantürk

Özge Özpirinçci, doğum günü için Bebek’teki bir restoranda kutlama yaptı. Partiye sevgilisi Burak Yamantürk, yakın arkadaşları Uraz Kaygılaroğlu-Berrak Tüzünataç çifti, ünlü popçu Murat Dalkılıç ve star oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer Tatlıtuğ gibi ünlü isimler katıldı. Bu kadar ünlü isim bir araya toplanınca, magazinciler de hemen mekana üşüştü tabii ki!

Berrak Tüzünataç Uraz Kaygılaroğlu

Mekandan ayrılan ekip, Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk’ün evine geçti. Bahçede eğlenen arkadaşlar, ilerleyen saatlerde komşular tarafından şikayet edildi. Polis içeri girmek isteyince de Burak Yamantürk’ün, “Eve izin belgeniz olmadan giremezsiniz” dediği iddia edildi. Söylenenlere göre, Burak Yamantürk, kapıdaki gazetecilere hakaret de etti. Ama kutlama kurallara uygun şekilde sürdüğü için polis aramasından bir şey çıkmadı. Tadı kaçan ekip evlere dağılırken, Berrak Tüzünataç da magazincilere çattı.

“Herkes röportaj yapmazsa gitmeyiz”

Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci, genelde böyle haberlere tepki vermiyor ve magazin muhabirleriyle dostane bir ilişki kurmaya özen gösteriyor. Ama bu kez onun da sabrı taştı! Çıkan haberlere isyan eden ünlü oyuncu, muhabirlerin bahçe duvarlarına kadar çıkıp evin içini çekmeye çalıştığını söyledi. Burak Yamantürk ve Uraz Kaygılaroğlu röportaj yapmayı kabul ettiğinde ise cevap, “Herkes gelip röportaj yapacak yoksa sabaha kadar buradayız” olmuş!

blank

Bahçede kimseyi rahatsız etmeden eğlendiklerini söyleyen ünlü oyuncu, partideki insan sayısının üç katı kadar magazinci olduğunu söyledi. Polislerle bir sorun yaşamadıklarını da ekledi. İnsanları evlerinde bile rahat bırakmamaları inanılır gibi değil! Sizce bu konuda kim haklı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz