Demet Özdemir de En Az Can Yaman Kadar Popüler! İtalyan Hayranları Demet Özdemir’e Muhteşem Bir Sürpriz Yaptı

Aleyna

Haberler

3 Mart 2021

Demet Özdemir de En Az Can Yaman Kadar Popüler! İtalyan Hayranları Demet Özdemir’e Muhteşem Bir Sürpriz Yaptı

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, İtalya’daki hayranlarından gecikmeli bir doğum günü hediyesi aldı. Muhteşem sürpriz ünlü oyuncuyu mest etti.

Demet Özdemir

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisi sayesinde ilk kez bir dram dizisinde başrol oynuyor. Ama izleyici onu en çok “No: 309”, “Erkenci Kuş” ve “Çilek Kokusu” gibi romantik komedi dizilerinde sevdi. Kıpır kıpır halleri ve yaydığı enerji, Demet Özdemir’i bir romantik komedi kraliçesine dönüştürüyor!

Demet Özdemir

Demet Özdemir’in romantik komedideki başarısını fark eden bir ülke daha var, İtalya! Türkiye yapımı romantik komedi dizileri İtalya’ya satılmaya başlayınca, oyuncular orada büyük bir popülerlik kazandı. Bizim gözümüze bir tek Can Yaman çarpıyor. Ama söylenenlere göre, Demet Özdemir de orada en az eski sevgilisi Can Yaman kadar popüler!

2 Milyon Kişi İzledi

Can Yaman Demet Özdemir

“Dolunay”, “Kiraz Mevsimi”, “Erkenci Kuş” gibi romantik komedi dizilerinin İtalya’ya satışı, sektöre büyük bir başarı getirdi. Türkiye’deki izleyicilerin “Hepsi birbirine benziyor” diyerek burun kıvırdığı diziler, orada oyuncuları baş tacı etti! Bu durumun en bariz örneği de Can Yaman ve Demet Özdemir’in İtalya’da kazandığı şöhret.

demet özdemir

Demet Özdemir’i hiç kimse Can Yaman gibi havaalanlarında izdiham yaratarak karşılamadı. Bu yüzden şöhretinin farkında değiliz! Ama o ne kadar popüler olduğunu geçtiğimiz ekim ayında katıldığı programla kanıtladı.

İtalya’nın en ünlü programlarından biri olan “Verissimo”ya katılan Demet Özdemir’i tam 2 buçuk milyon kişi izledi! Ünlü oyuncu, o gün İtalya ve İspanya gibi ülkelerde trendler listesine de girdi. Bugün de o hayranlarından gecikmeli bir doğum günü hediyesi aldı!

Balonlarla Gelen Sürpriz

Demet Özdemir

Demet Özdemir, geçen hafta 29 yaşına girdi. İtalya’daki hayranları da onu unutmadıklarını güzel bir sürprizle gösterdi. Kocaman bir kutuda balonlar ve notlar yollayan hayranlarının tek sürprizi bu değildi!

Ünlü oyuncunun karavanı da balonlarla süslenmişti! “Sizi çok seviyorum, çok duygulandım” diyerek teşekkür eden Demet Özdemir, hayranları için güzel bir jest yapmayı da ihmal etmedi.

Set ekibini çağıran Demet Özdemir, herkese balonlardan dağıttı ve bir dilek tutmalarını istedi.

Umarız, dilekler gerçek olur ve balonlar İtalya’ya ulaşır!

Benzer Haberler

Marinet 4 Mart 2021

Çok kötü olmuş 😒😒😒

Yorum Yaz