Demet Özdemir Dizilerden Önce Dünyanın En Neşeli Hostesiydi! İşte Özdemir’in İlk Reklam Filmi…

Aleyna

Haberler

5 Aralık 2020

Demet Özdemir Dizilerden Önce Dünyanın En Neşeli Hostesiydi! İşte Özdemir’in İlk Reklam Filmi…

Ünlü oyuncu Demet Özdemir’in dansçılık kariyerinden sonra hemen dizilere geçtiği sanılır. Oysa Özdemir, dizilerden önce bir reklam filminde dünyanın en neşeli hostesini oynadı!

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, bu sezon Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki Zeynep karakteriyle dram dizisi konusundaki ilk ciddi sınavını verdi. Başarıyla da geçti! Bu diziden önce genelde romantik komedi projelerinde cıvıl cıvıl rollerde izlediğimiz oyuncunun ilk projesi ise fantastik bir yapım olan “Sana Bir Sır Vereceğim” dizisiydi. Herkes Özdemir’in dansçılıktan oyunculuğa bu proje sayesinde geçtiğini düşünüyor ama işin aslı öyle değil!

En Neşeli Hostes!

Demet Özdemir

Demet Özdemir, okulunu bırakıp dansçılık yapmaya başladığında henüz lise öğrencisiydi. Ama hem dans kariyerini iyi bir noktaya taşıyıp hem de akşam lisesiyle mezun olmayı başardı. Özdemir, Bengü’nün ve Efes’in dans kadrosundayken asıl hedefi olan oyunculuk için de uğraşıyordu. Flash TV’de bile dans ederek yaptığı birikimle Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’nda iki sene eğitim alan Özdemir, önce bir reklam filminde karşımıza çıktı!

Demet Özdemir’i ilk kez 2012 yılında Pegasus’un bu reklam filminde gördük! Henüz 20 yaşında olan Özdemir bu filmde en çok görünen hostes değildi ama sonrasında herkesi sollayan o oldu!

Demet Özdemir

Demet Özdemir, reklam filminden sadece bir yıl sonra “Sana Bir Sır Vereceğim” dizisinde ünlü oyuncu Ekin Koç’la başrol oynadı ve fenomen bir televizyon figürüne dönüştü. Sonrasında star oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’la beraber “Kurt Seyit ve Şura” dizisinde oynayan Özdemir için gerisi zaten çorap söküğü gibi geldi. Bu reklamda gördüğünüz neşeli hostes şu an ülkenin en popüler ve en çok kazanan oyuncularından biri oldu! Demet Özdemir’in dansla başlayan hikayesi gerçekten de azim ve çalışkanlıkla nerelere varılabileceğini herkese gösteriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz