Serenay Sarıkaya “Yılın Kadını” Seçildiği Anları Hatırlattı! Sonra da Yeni Proje Sinyali Verdi

Aleyna

Haberler

5 Aralık 2020

Serenay Sarıkaya “Yılın Kadını” Seçildiği Anları Hatırlattı! Sonra da Yeni Proje Sinyali Verdi

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, 2014’te “Yılın Kadını” seçildiği günden bir paylaşım yaptı. Bu sırada “Geri dönüyorum” mesajı vermeyi de ihmal etmedi!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Medcezir dizisiyle yaptığı çıkışı Fi ile taçlandırarak altın çağını yaşadı. O zamanlar ödül törenlerinin gediklisi olan Sarıkaya, Alice müzikaliyle tiyatroya da adım attı. Oyunculuk kadar ses ve dans konusunda da iddiasını ortaya koyan ünlü oyuncu, sonrasında bir miktar “özel hayat” çalkantısı yaşadı. Cem Yılmaz’la yaşadığı ilişki bariz bir şekilde kariyerine zarar verdi! Dünkü paylaşımından anladığımız kadarıyla Sarıkaya da bu durumdan çok rahatsız.

Tam 6 Yıl Oldu!

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya, 2014 yılında GQ Ödül Töreni’nde “Yılın Kadını” seçildiği anları paylaştı. O gece “Yılın Adamı” seçilen Halit Ergenç’i de hatırlatan oyuncunun heyecanına bakar mısınız?

Serenay Sarıkaya, paylaşımına her zamanki esprili tarzıyla “Sesim bile tam oturmamış” diye başladı. “İmkansız görünen hayalimin peşinden koşabildim” diyerek annesine ve ona inanan insanlara da teşekkür etti. Ama devamında yazdıklarıyla bunun duygusal bir paylaşımdan çok “O günlere geri dönüyorum” mesajı olduğunu gösterdi!

“Bu güzel videoyla bir kez daha anladım ki; çoooookkkk ama çok özledim…! İşimin hastasıyım nokta net! Az kaldıııı…! Yakında belki güzel haberlerim olur size…”

O da Netflix’te!

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya’nın yaklaşık 2 yıldır şarkıcı Bergen’i canlandırmak için hazırlandığı biliniyor. Ancak duyduk ki, bu geri dönüş sadece Bergen’in sinema filmiyle ilgili değil! Sarıkaya, Netflix’te yayınlanacak bir dizinin başrolü için anlaşmış. Paylaşımı için katıldığı pek çok ödül töreninden bu videoyu seçmesi ve notunda ısrarla Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’i vurgulaması da dikkat çekici. Acaba yeni Netflix dizilerinden birinde Serenay Sarıkaya, Halit Ergenç ve Bergüzar Korel üçlüsünü mü izleyeceğiz? Bekleyip görelim!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz