Demet Özdemir “Doğduğun Ev Kaderindir” Setinden Videolar Paylaştı: “Çok mutluydum ama şimdi neredeyim?”

Aleyna

Haberler

4 Şubat 2021

Demet Özdemir “Doğduğun Ev Kaderindir” Setinden Videolar Paylaştı: “Çok mutluydum ama şimdi neredeyim?”

Demet Özdemir’in başrolünü İbrahim Çelikkol’la paylaştığı “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinin seti yine çok eğlenceli. Ünlü oyuncuların set paylaşımlarına bayılacaksınız.

Demet Özdemir İbrahim Çelikkol

TV8’de yayınlanan “Doğduğun Ev Kaderindir” ekranın en sevilen dizilerinden biri haline geldi. İkinci sezonunda yeni oyuncuları da kadrosuna katmasının etkisiyle daha da popülerleşen dizinin seti de çok eğlenceli!

Demet Özdemir İbrahim Çelikkol

Başrol oyuncuları Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol, dizi setlerinde pek göremediğimiz tarzda bir dostluk örneği sunuyor. Malum setlerden ya aşk çıkıyor ya da husumet! Ama Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol bu sette yalnızca başarı değil uzun ömürlü bir dostluk da kazanmış gibi görünüyor. Setten sık sık eğlenceli videolar paylaşan ikiliden dün akşam da bir “nereden nereye” paylaşımı geldi!

“Kurumuş boğazım…”

Demet Özdemir İbrahim Çelikkol

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol, dram dizisinde oynamanın hakkını vererek başarılı bir performans ortaya koyuyor. Sette ise tam tersine enerjik ve kıpır kıpır bir ikililer! Bu yüzden uzun çalışma saatlerinde köşelerine çekilmek yerine sık sık birbirleriyle eğlenceli videolar çekiyorlar. Dün akşam bu videolardan birini daha izleme şansına eriştik!

Demet Özdemir büyük ihtimalle “Kurumuş boğazım” filtresini kullanmayan tek ünlü isimdi. Ünlü oyuncu, bu filtre eşliğinde “Bugün hava güzel diye çok mutlu oldum, dışarıda da çekimlerimiz vardı. Ama şimdi neredeyim” diyerek haline üzüldü. Dün dram sahnelerindeki haliyle bu şekilde dalga geçen Demet Özdemir’i bugün bir sürpriz bekliyordu!

Çeşit Çeşit Demet Özdemir!

Demet Özdemir

Demet Özdemir, sette kendisine yapılan cupcakeleri paylaştı. Keklerin üzerinde Demet Özdemir’in türlü çeşit halleri vardı! Bu paylaşım ünlü oyuncuyu güldürdüğü kadar takipçilerini de güldürdü.

İbrahim Çelikkol Demet Özdemir

Umarız, “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinin reytingleri katlanarak artar. Daha da önemlisi, umarız bu dizinin setinden huzur ve eğlence hiç eksik olmaz!

Benzer Haberler

Remziye 5 Şubat 2021

İnşallah devamı gelir

Yorum Yaz