“Sen Kendine Güvenmiyorsun” Diyen Merve Boluğur’a Enes Batur’dan Cevap “Evleneceğim Kişiye Annem Bile Karışamaz”

Aleyna

Haberler

4 Şubat 2021

“Sen Kendine Güvenmiyorsun” Diyen Merve Boluğur’a Enes Batur’dan Cevap “Evleneceğim Kişiye Annem Bile Karışamaz”

YouTube modasına uyup kanal açan Merve Boluğur ilk konuğunu ağırladı. Enes Batur ile birbirlerini yalan makinesine bağlayıp karşılıklı sorular soran ikilinin yaptığı açıklamalar çok konuşulacağa benziyor.

İade-i Ziyaret

Enes Batur’un Youtube kanalına konuk olan oyuncu Merve Boluğur, daha sonra ünlü YouTuber’ı kendi kanalında konuk etti. Çekilen videolar için format belliydi. Önce Enes Batur, Merve Boluğur’u yalan makinesine bağlayacak ve çeşitli sorular soracak, sonra da Merve aynısını Batur’a yapacaktı. Cinsellikten aldatmaya kadar pek çok konuya cevap veren ikilinin yaşadığı diyaloglar izleyenlerin ilgisini çekti. Boluğur ve Batur itiraflarıyla herkesi şaşırttı.

“Bizim Sektördeki İnsanlar Biraz Karaktersiz Oluyorlar”

blank

Fenomen Enes Batur’un Merve Boluğur’a sorduğu bir soru üzerine ikili arasında eğlenceli anlar yaşandı. Batur’un “Hoşlandığın biri var mı?” sorusuna “Evet beğendiğim biri var ama oyunculuk sektöründen değil.” diyen Merve Boluğur ilginç bir tepki ile karşılaştı. Enes Batur’un “Evet, bizim sektördeki insanlar karaktersiz oluyorlar.” cevabı karşısında şaşıran Boluğur kendini tutamadı.

İlişki Anlayışları Ters

blank

Merve Boluğur’a “Senin ilişki tavsiyelerin bana ters.” diyen Batur, farklı bir konu üzerinden de tartışmanın fitilini ateşledi. Batur’un “Sevgilinin kızlı erkekli bir yere gitmesine izin verir misin?” sorusu üzerine “Ben kendimden eminim ama benden gidecekse buyursun gitsin.” diyen Boluğur yine dikkatleri üzerine çekti.

Boluğur Yan Çizdi

blank

“Ben güvenmediğim biri ile birlikte olmam.” diyen Boluğur, Batur’un ısrarcı tavrından dolayı yan çizdi ve söylediklerini değiştirdi. Enes Batur’un sorusuna başta “Ben özgüvensiz bir kadın değilim kimseyi kısıtlamam.” diyen Boluğur, daha sonra “Böyle bir durumda erkek arkadaşıma gereken cümleyi söylerim.” cevabını vererek fikir değiştirdi.

“Sen Kendine Güvenmiyorsun”

blank

Devam eden konu üzerine Enes Batur, ” Ben kız arkadaşımı güvenmediğim biri ile baş başa bırakmam.” diyerek fikirlerini belirtti. Boluğur ise “Sen o zaman kendine güvenmiyorsun. Kendine güvenen biri böyle yapmaz.” cevabını vererek Batur’u eleştirdi. Merve Boluğur’un bir diğer sorusu da oldukça dikkat çekiciydi. Güzel oyuncunun “Çok aşık olduğun birine annen karşı çıkarsa ne yaparsın, anneni dinler misin?” sorusuna “Ben bir şeyden eminsem kimsenin fikrini almam.” diyen Batur söyledikleriyle herkesi şaşırttı.

Benzer Haberler

Aslan 4 Şubat 2021

İkinizde salaksiniz lan enes sanada bulgur sanada bulgurmusun nesinlan

Yorum Yaz