Demet Özdemir Oğuzhan Koç ile İlgili Çıkan Haberleri Yalanladı: “Öyle Bir Durumumuz Yok!”

Demet Gümüş

Haberler

13 Şubat 2021

Demet Özdemir Oğuzhan Koç ile İlgili Çıkan Haberleri Yalanladı: “Öyle Bir Durumumuz Yok!”

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile ekranlarda fırtına estiren Demet Özdemir, Oğuzhan Koç ile açığa çıkan ilişkisi hakkında açıklama yaptı. Başarılı oyuncu, magazinde çıkan haberleri yalanladı!

Yılın Aşk Bombası

Oynadığı projelerle adından söz ettirmeyi başaran genç oyuncu Demet Özdemir, yılbaşında bir mekanda BKM Mutfak ekibinden tanıdığımız şarkıcı Oğuzhan Koç ile yan yana görüntülenince çiftin ilişkileri açığa çıkmıştı. Alaçatı’da bir otelde yeni yılı karşılayan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un fotoğraflarının çekilip hızla yayılmasının ardından ikili, ilişkilerini açıklamak zorunda kalmıştı.

blank

Bu aşkın ortaya çıkmasının ardından ise ilk açıklama Demet Özdemir’den gelmiş, “Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. ‘Yeni yılın aşk bombası’ dersiniz artık.” açıklamasıyla da gündem olmuştu. Aslında, çiftin ilişkilerinin açığa çıktığı andan itibaren gözler ikiliye çevrilmiş ve atacakları her adım merakla takip edilmeye başlamıştı.

blank

Daha sonra Oğuzhan Koç cephesinden de bir hareket gelmişti. Başarılı şarkıcı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla ilişkisini doğrulamıştı.

Akıma Uydular

Kısa bir süre sonra da Demet Özdemir, Instagram hesabından sevgilisi Oğuzhan Koç ile bir fotoğrafını paylaştı. Paylaşılan fotoğrafta Oğuzhan Koç’un Özdemir’e aşkla baktığını görenler; ikilinin, son yıllarda ünlü çiftlerin uyguladığı akıma uydukları yorumunu yaptı.

Demet Özdemir Çıkan Haberleri Yalanladı

Aşkları tam gaz devam eden çift hakkında sık sık farklı iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta, şu sıralar otelde yaşayan Oğuzhan Koç’un sevgilisi Demet Özdemir’le birlikte aynı eve çıkacağı söylenmişti. Ortaya atılan bu flaş iddianın ardından ise Demet Özdemir açıklama yaptı.

blank

Doğduğun Ev Kaderindir dizi setinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özdemir, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Başarılı oyuncu, “Aynı evde yaşamak gibi bir durum yok. Bunu da sizin aracılığınızla duyurmuş olayım.” açıklamasını yaparak haklarında çıkan iddiayı da yalanladı.

Güzel Oyuncu Çok Mutlu

Muhabirlerin sorularını her zamanki gibi tüm içtenliği ile yanıtlayan Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’la ilişkisine gelen yorumlardan çok mutlu olduğunu iletti. Özdemir, özellikle sevgilisiyle paylaşım yaptığı fotoğraflara gelen yorumlardan ötürü çok mutluymuş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz