Hande Sarıoğlu, Kendisine “Story Şebeği” Diyen Ahmet Hakan’a Cevap Verdi: “Kalemleri Dansımdan Daha Kıvrak!”

Aleyna

Haberler

13 Şubat 2021

Hande Sarıoğlu, Kendisine “Story Şebeği” Diyen Ahmet Hakan’a Cevap Verdi: “Kalemleri Dansımdan Daha Kıvrak!”

Birkaç gündür magazin gündemini oldukça meşgul eden bir kişi var. O kişi Hande Sarıoğlu! Kendi halinde bir haber spikeriyken sosyal medyada paylaştığı “oryantal dans” videosu yüzünden işinden olan Hande Sarıoğlu, Ahmet Hakan’ın eleştirilerinin hedefi haline geldi!

Bundan kısa süre önce Habertürk’te spor spikerliği yapan güzel sunucu Hande Sarıoğlu, oryantal dansa merak sarınca olanlar oldu! Instagram hesabından dans ettiği bir videoyu paylaşınca Habertürk’teki görevine son verilen Hande Sarıoğlu, birkaç gündür kendisine yapılan yorumlara Instagram üzerinden cevap verdi.

“İnsanlığınıza Tüküreyim!”

Hande Sarıoğlu’nun Habertürk’ten kovulduğu haberlerinin altına “Oh olsun” yorumları yapan kişilere sitem eden güzel sunucu, arkadaşlarıyla eğlenmek için çektiği bir dans videosunu Instagram hesabından paylaşarak şu açıklamayı yaptı: “O magazin sitelerinde yapılan dans etti kovuldu haberlerinin altında, oh olsun diyip, amacı sadece tanımadığı insanlara kötülük kusmak olan insanlara da tek sözüm, hiç ölmeyecek gibi yazmaya devam edin siz! Ulan yarın ölsem, cinayete kurban gitsem, hepiniz sahte sahte ah vah edersiniz! Tüh sizin alayınızın insanlığına tüküreyim. İnsan değilsiniz ki! Alın şimdi doya doya izleyin. Hepinize oryantal. Burda da dans etmiyorum ha, dalga geçiyorum arkadaşlarımla, bi ara bi dans ederim, o zaman görürsünüz oryantali. Hadi ben kaçtım anamın babamın yanına.”

Kamuoyundan tepki almaya başlayan Hande Sarıoğlu “Bir oryantal yaptık, mevzu nerelere geldi!” şeklinde isyanını dile getirdi. Ancak ünlü gazeteci Ahmet Hakan, Hande Sarıoğlu hakkında ağır eleştiri yapmaktan geri durmadı.

Ahmet Hakan’dan Hakaret!

Ahmet Hakan

Ünlü gazeteci Ahmet Hakan, eski Habertürk spor spikeri Hande Sarıoğlu hakkında hakarete varan eleştirilerde bulundu. Köşesinde Hande Sarıoğlu’na da yer veren Ahmet Hakan:

” ‘DANS ettiği için işinden kovuldu’ denilen spor spikerinin meşhur dansını seyrettim.

Seyrettim dediğime bakmayın…

Sadece ilk 15 saniyesine tahammül ettim.

Kimse kusura bakmasın ama…

Ben o videoda…

Kafasına göre dans edip hayatın tadını çıkaran bir hercaiden ziyade…

Şebeklik yapıp dikkat çekmeye çalışan bir ‘story şebeği’ gördüm.” yorumunu yaptı.

“Ülkede Oryantal Açığı Varmış!”

Hande Sarıoğlu açıklama

Hem sosyal medyadan hem de Ahmet Hakan’ın ağır hakaretine maruz kalan Hande Sarıoğlu, Instagram hesabından bir açıklama yayınlayarak haklı isyanını dile getirdi: “İzlemeyen, konuşmayan, yazmayan kalmasın lütfen, alırınım. O her şeyi çok bildiklerini sanan, benim oryantalimden daha kıvrak dilleri ve kalemleri olan dayılara seri oryantal getirin. Elden ele gönderin, paylaşın. Ülkede oryantal açığı varmış zaar!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz