Linç Yemek Huydur Bende! Demet Akalın Koronavirüs Oldu Yine Linç Yedi: “Koronavirüs’e Çok Geçmiş Olsun!”

Aleyna

Haberler

13 Şubat 2021

Linç Yemek Huydur Bende! Demet Akalın Koronavirüs Oldu Yine Linç Yedi: “Koronavirüs’e Çok Geçmiş Olsun!”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın Koronavirüs kaptı, önceki gün Okan Kurt’un Koronavirüs testi pozitif çıktı bugün de Demet Akalın’ın! Kurt ailesi hastalığı evlerinde ve hafif semptomlarla atlatırken, sosyal medyadan linç yemeye devam ediyorlar.

Demet Akalın Okan Kurt ve Hira

Virüse Davetiye Çıkarttılar!

Koronavirüs’ü hiçe sayarak her hafta sonu Uludağ’a tatile giden ve kızları Hira’nın doğum gününde sosyal mesafe, maske, kural olmadan özgürce parti veren çiftimiz; uzun zamandır Koronavirüs’e davetiye çıkartıyordu. Sonunda kendileri de virüs kaptı. Ancak sosyal medyadan tepkilerin ardı arkası kesilmedi.

Metro

Çiftimize geçmiş olsun dileklerini ileten takipçileri de vardı, ancak kurallara riayet etmeyen ve geçtiğimiz hafta Nişantaşı metrosu diye Madrid metrosunu paylaşan, restorantların açılmasını talep eden Demet Akalın’a Twitter’dan isyan eden ve tepki gösteren takipçileri de yok değildi.

“Koronavirüs’e Geçmiş Olsun!”

Demet Akalın ve Hira

Güzel şarkıcı Demet Akalın’ın geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı metrosu zannederek paylaştığı fotoğraf ve sonrasındaki isyanı, metronun Madrid şehrinde olduğu ortaya çıkınca geri tepti! Özellikle de “restorantlar açılsın” isyanından iki gün sonra soluğu Uludağ’da alınca sosyal medya kullanıcıları Demet Akalın’a tilt oldu. Kızları Hira’nın doğum gününde sosyal mesafe ve maske olmadan yapılan partiye değinmek bile istemiyorum…

Demet Akalın Okan Kurt ve Hira

Demet Akalın’ın Koronavirüs yokmuşcasına hayatına devam etmesi, kendisine “Pozitif” yönde etki etti! Sosyal medyada pek çok kişi geçmiş olsun dileklerini iletirken, bazı kişilerden linç yemekten kurtulamadı.

Demet Akalın ve Hira

Bu kişilerden birisi Demet Akalın yerine Koronavirüs’e geçmiş olsun dileklerini iletince güzel şarkıcı sinirlendi ve takipçisine “Zavallı” cevabını verdi.

Ancak Demet Akalın, linçlenmeye devam etti…

Bu kişinin uslüp ve tarzı pek hoş olmayabilir. Ancak söylediklerinde gerçeklik payı yok mu sizce de? Her ne olursa olsun, Demet Akalın’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz, en kısa zamanda kendisini tekrardan ait olduğu programda görmek için sabırsızlanıyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz