Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder ve Eşi Sinan Güleryüz Kızları Luna ile İlk Pozlarını Verdi

Demet Gümüş

FOX

13 Şubat 2021

Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder ve Eşi Sinan Güleryüz Kızları Luna ile İlk Pozlarını Verdi

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz’de Derya karakterini canlandıran Özge Özder bir süredir bebek bekliyordu. Hamileliği süresince de dizi çekimlerine devam eden Özder, doğumdan sonra eşi Sinan Güleryüz ve kızı Luna ile poz vererek aile saadeti yaşadı.

İlk Görüşte Aşk

Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan Özge Özder, 2016 yılında şarkıcı Sinan Güleryüz’le tanışmış ve ikili ilk görüşte birbirlerine aşık olmuştu. Çift tanıştıklarından iki yıl sonra dünya evine girerek hayatlarını birleştirmişti.

Bebek Haberi

blank

Çift aşk yaşamaya başladığı andan beri ilişkilerini açık açık yaşamayı tercih etmiş ve sosyal medya hesabından hemen hemen her anlarını takipçileri ile paylaşmışlardı. Basın mensuplarının bir dönem sıklıkla sorduğu “Çocuk yapmayı ne zaman düşünüyorsunuz?” sorusuna ise ikili “Canımız ne zaman isterse.” yanıtını vermişti. Bir süre sonra da başarılı oyuncu Özge Özder hamile olduğunu açıklamıştı.

Özge Özder ve Sinan Güleryüz Bebeklerini Kucağına Aldı

Özge Özder, o kadar başarılı ve özverili bir kadın ki, hamileliği boyunca dizi çekimlerinin yoğun temposuna dirayet göstermiş ve çalışmaya devam etmişti. Hatta bu konuda kendisi çokça eleştiriye maruz kalmıştı. Ancak güzel oyuncu, doğumunu dün gerçekleştirdi. Özder ve eşi Sinan Güleryüz, her zamanki gibi bu haberi de sosyal medya hesaplarından duyurdu.

“Benim Ay Tanrıçam…”

Şarkıcı Sinan Güleryüz, doğumun hemen ardından eşi Özge Özder’le bir fotoğrafını paylaşarak müjdeli haberi sevenlerine iletti. Başarılı şarkıcının yazdığı not ise görenleri duygulandırdı. Güleryüz, kızlarını kucağına aldıklarının haberini “Ailemize, hayatımıza, yuvamıza hoş geldin… Benim ay tanrıçam, güzel yüzlüm.” notu ile paylaştı.

“Kucağımızdasın Artık”

Özge Özder de eşi Sinan Güleryüz gibi, doğum haberini kendi Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. 42 yaşındaki başarılı oyuncu, hamile pozunu paylaştığı fotoğrafına, “Kucağımızdasın artık… Hoş geldin ay kızım…” notunu ekledi.

Eva Luna ile İlk Poz

blank

Kızlarının ismini Eva Luna koyan çift, hem kendilerinin hem de kızları Luna’nın sağlık durumunun da iyi olduğunu belirtti. Mutluluğu yüzlerine yansıyan Özge Özder ve Sinan Güleryüz çifti, kızları Eva Luna’yı kucaklarına aldıkları ilk anı da fotoğrafla ölümsüzleştirdi.

Mucize Doktor Dizisinin Kadın Oyuncuları Haberi Neşeyle Karşıladı

blank

Geçtiğimiz yıl, Mucize Doktor dizisinin kadrosunda yer alan ve “Kıvılcım” karakterine hayat vermiş olan Özge Özder’i eski ekip arkadaşları yalnız bırakmadı. Dizide, Doktor Açelya karakterini canlandıran Hayal Köseoğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Özder’e duygu dolu anlar yaşattı. Mucize Doktor’un kadın oyuncularının, “Hoş geldin Eva Luna.” dedikleri videoyu kendi hesabında paylaşan çiçeği burnunda anne Özge Özder, “Mucize kızlarının, benim mucizeme muhteşem hediyesi. Gözlerim doldu çok teşekkür ederim.” notunu düştü.

blank

Biz de bu güçlü kadını ve güzel ailesini kutluyoruz…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz