Gıybet Ateşi İçinizi Isıtacak: Demet Akalın Koronavirüs Kaptı, Şeyma Subaşı’nın “Evi”, Cem Yılmaz’ın Kahkahaları

Aleyna

Dedikodu Kazanı

13 Şubat 2021

Gıybet Ateşi İçinizi Isıtacak: Demet Akalın Koronavirüs Kaptı, Şeyma Subaşı’nın “Evi”, Cem Yılmaz’ın Kahkahaları

Kış mevsiminin iyiden iyiye kendini belli ettiği şu günlerde, havanın soğunu unutturacak yepyeni bir magazin turuna daha hoş geldiniz. Hazırsanız, gıybet ateşinin içinizi ısıtacağı turumuza başlayalım!

1. Okan Kurt’tan Sonra Demet Akalın da Koronavirüs Kaptı!

Demet Akalın story

Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt geçtiğimiz günlerde Koronavirüs’e yakalanmıştı. Bugün ise Demet Akalın, Koronavirüs testinin pozitif çıktığını Instagram hesabından yaptığı açıklamayla duyurdu. Demet Akalın ve Okan Kurt’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz, bundan sonra daha dikkatli olmalarını temenni ediyoruz! Detaylar için:

2. Alişan ve Buse Varol’un Oğlu Burak’ın Doğum Günü Coşkuyla Kutlandı!

Burak ve Eliz

Alişan ve Buse Varol’un oğulları Burak bugün 2 yaşına girdi! Alişan ise Burak’ın doğum gününü Instagram hesabından paylaştığı bir video ile kutladı. Videoda, Burak’ın kardeşi Eliz’e dua ettiğini görenler “Maşallah” demeden geçmedi! Detaylar için:

3. Survivor Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın Aşkı Sizi Aşktan Soğutabilir!

barış murat yağcı nisa bölükbaşı

Survivor’dan sonra sevgili olan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, Youtuber olmaya karar verdi. Youtube’ta aktif olan ikili boool boooooool ilişkileriyle ilgili video paylaşıyor. Barış’ın bugün paylaştığı videoda, sevgilisi Nisa’yı telefonuna “Tırrreeeek” olarak kaydettiğini görüyoruz. Ayrıca Barış, Nisa’ya “Çevgilim çen mi geldin?” şeklinde sesleniyormuş. Bu tarz ilişkiler için Milli Sherlock Holmes Müge Anlı ne demişti hep beraber hatırlayalım:

4. Cem Yılmaz En Çok Kendine Gülüyormuş!

Cem Yılmaz

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, bugün Instagram hesabından, 2013 yılındaki “Fundamentals” gösterisinden bir kesiti izlerken “En çok kime gülüyorsunuz. Hahhhahhhahhahha günüm şenlendi valla.” notuyla video paylaştı. Detaylar için:

5. Bülent Şakrak Sefirin Kızı Dizisinden Ayrılıyor!

Bülent Şakrak

Sefirin Kızı kan kaybetmeye devam ediyor. Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu’nun diziden ayrılmasının ardından “Kahraman” karakterini canlandıran Bülent Şakrak’ın da diziye veda edeceği iddia ediliyor. Şu ana kadar bu bilgiyle alakası yalanlama ya da doğrulama gelmedi. Detaylar için:

6. Şeyma Subaşı Sevgilisinin Dönüşünü “Coşkuyla” Kutladı!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı bildiğiniz gibi Mısırlı milyarder Mohammed Al Saloussi’yle birlikte güzel bir birliktelik yaşıyor. Sevgilisinin “ufak dokunuşları” için 160 bin doları gözden çıkartan Mohammed Al Saloussi, Şeyma’nın deyimine göre artık yuvasıymış! Yine de Şeyma Subaşı’nın “evin” kucağına çıkması hiç hoş değil! Detaylar için:

7. Oryantal Dansı Yüzünden İşinden Olan Hande Sarıoğlu, Ahmet Hakan’a Cevap Verdi!

Habertürk’te spor spikerliği yapan Hande Sarıoğlu’nun oryantal dansı yüzünden işten çıkarılması magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Ünllü gazeteci Ahmet Hakan’ın Hande Sarıoğlu’na “Story Şebeği” demesi ortalığı daha da karıştı! Ancak güzel sunucudan cevap gecikmedi: “İzlemeyen, konuşmayan, yazmayan kalmasın lütfen, alırınım. O her şeyi çok bildiklerini sanan, benim oryantalimden daha kıvrak dilleri ve kalemleri olan dayılara seri oryantal getirin. Elden ele gönderin, paylaşın. Ülkede oryantal açığı varmış zaar!” Detaylar için:

8. Yıllar Sonra Songül Karlı’dan “Formalite Evlilik” İtirafı!

Songül Karlı

Songül Karlı’dan yıllar sonra olaylı boşandığı Metin Yüncü ile ilgili itiraf geldi: “Sunucusu olduğum izdivaç programı reytinglerde 89’uncu olunca yapımcılar ‘Artık evleneceksin’ dedi. Yoksa Metin Yüncü tanıdığım ve sevdiğim biri değildi” açıklamasını yaparak Metin Yüncü’yle formalite evliliği yaptığını kabul etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz