Sefirin Kızı’ndan Ayrıldı Ama “Hadsiz” Olmaya Devam! Neslihan Atagül “Hadsiz” Projesi İçin Tam Gaz Çalışıyor

Aleyna

Haberler

2 Şubat 2021

Sefirin Kızı’ndan Ayrıldı Ama “Hadsiz” Olmaya Devam! Neslihan Atagül “Hadsiz” Projesi İçin Tam Gaz Çalışıyor

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, yaşadığı ciddi sağlık problemleri nedeniyle “Sefirin Kızı” dizisinden ayrıldı. Şimdilerde dijital dergisi “Hadsiz” için çalışan Atagül’den yeni videolar geldi.

Neslihan Atagül

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, sevilen dizi “Sefirin Kızı”nda Engin Akyürek’le başrolü paylaşıyordu. Diziye adını verecek kadar önemli bir karakteri oynayan Neslihan Atagül, oyunculuğuyla da takdir topluyordu. Ancak ünlü oyuncunun ciddi sağlık problemleri yaşadığı söylentileri kulaktan kulağa yayıldı. Sonunda, Neslihan Atagül’ün bünyesi set şartlarına daha fazla dayanamadı ve diziden ayrıldı.

Neslihan Atagül

Ama diziden ayrılan Neslihan Atagül, vaktini sadece dinlenerek geçirmiyor! Ünlü oyuncu, geçen mayıs ayında duyurduğu dijital dergi projesi “Hadsiz” için çalışmalara devam ediyor. Bugün de projeden yeni ve çok eğlenceli videolar geldi.

Bir Instagram Dergisi!

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül, geçtiğimiz mayıs ayında “Oturduğum eve, bedenime, sokağıma sığamadım. Dolup taştığım için bu adımı atmaya karar verdim” diyerek bir online dergi hazırladığını duyurmuştu. Aslında “sınırsız” demek olan hadsiz kelimesini seçmesinin de özel bir nedeni vardı. Ünlü oyuncu ne kadar sınırlandırıldığını fark edip kendi hadsizliğini gördükten sonra bu adımı atmaya karar vermişti.

Dergide sınırları aşanların öykülerini, çektiği fotoğrafları ve “hadsiz” içerikleri paylaşmak isteyen Neslihan Atagül, tekrar kolları sıvadı. Bugün, dergi çalışmalarından yeni videolar geldi.

“Hadsiz misin Neslihan?”

Derginin bu sayısının konuğu ünlü oyuncu Yelda Reynaud. Yeni sayıyı duyurmak için Neslihan Atagül ve Yelda Reynaud’un beraber çektirdiği pozlar sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Oldukça ilginç görünen bu sayının tanıtımı için tüm dergi ekibi objektif karşısına geçti. Neslihan Atagül de bu tanıtımdan payına düşeni ilginç bir soruyla aldı: “Hadsiz misin Neslihan?

Neslihan Atagül de bu soruya, “Burada soruları ben sorarım” diyerek tatlı sert bir cevap veriyor. Ama sesinden ve yüzünden ne kadar yorgun olduğu anlaşılıyor. Umarız, Neslihan Atagül en kısa zamanda sağlığına tekrar kavuşur!

Benzer Haberler

Yyyyyy 2 Şubat 2021

Yaaa a diziyi birakti olurmu ya.

Semra 3 Şubat 2021

Dizinin adı sefirin kızı ama sefirin kızı yok keşke bitirselerdi, Tuğba Büyüküstün’ün oynadığı dizileri ne kadar güzel ve reytingleri aştığını biliyoruz

Nupelda 4 Şubat 2021

Ya benim çok sevdiğim bir diziydi tek bölümünü kaçırmazdım bence mavi değilde nare diye diziye gelseydi reyting rekoru kır

Yorum Yaz