Neslihan Atagül Gitti Reytingler Çakıldı! Büyük Umutlarla Diziye Katılan Tuba Büyüküstün Beklenen Etkiyi Yaratmadı

Aleyna

Haberler

2 Şubat 2021

Neslihan Atagül Gitti Reytingler Çakıldı! Büyük Umutlarla Diziye Katılan Tuba Büyüküstün Beklenen Etkiyi Yaratmadı

Sağlık sorunları nedeniyle başrol oynadığı Sefirin Kızı dizisine veda Neslihan Atagül’ün ardından, Tuba Büyüküstün’ün diziye katılması beklenen etkiyi yaratmadı!

Son Bölümlerde Reytingler Düşmeye Başlamıştı

Sefirin Kızı, sıra dışı hikayesi ve oyuncu kadrosuyla geçtiğimiz yıl büyük yankı uyandıran yapımlardan biri olmayı başarmıştı. Yarıcının oğlu Sancar’ın sefirin kızı Nare ile yaşadığı büyük aşk izleyiciye geçmiş ve dizi büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Ancak, senaryoda Nare ile Sancar’ın bir türlü kavuşamaması ve her an karşılarına farklı bir engelin çıkması izleyiciyi yormuş ve son dönemlerde dizinin reytinglerinin düşmesine sebep olmuştu.

Büyük Kan Kaybetti

blank

Yavaş yavaş reytinglerde düşüş yaşayan Sefirin Kızı’nın kan kaybetmesine sebep olan asıl olay ise; başrol oyuncusu Neslihan Atagül’ün diziden ayrılması oldu. Yeni senarist Eylem Canpolat’ın Nare karakteri için hazırladığı son da diziye büyük oranda seyirci kaybettirdi.

Tuba Büyüküstün Reytingleri Kurtarmaya Yetmedi

blank

Zor bir sürece giren diziye ilaç olacak bir isim düşünüldü. Senarist Eylem Canpolat’ın yakın arkadaşı olan Tuba Büyüküstün dost eli uzatarak yarım kalmış bir projeyi üstlenme cesareti gösterdi. Büyük umutlarla diziye transfer edilen başarılı oyuncu, beklenen etkiyi yaratmadı ve dizi son iki haftada en büyük düşüşünü yaşadı.

Sefirin Kızı İlk 10’a Giremedi

blank

Tuba Büyüküstün’ün diziye esrarengiz bir karakter ile katılması, seyircide beklenen ilgiyi uyandırmadı. Dizi dün akşamki bölümü ile reytinglerde ilk 10’a giremedi. Hikayede büyük bir değişikliğe gidilen Sefirin Kızı, hem totalde hem de AB’de 11. sıraya kadar geriledi. Dizinin ilerleyen bölümlerinde reytinglerde yükselişe geçip geçmeyeceği ise merak konusu.

Dizinin Hayranlarından Büyük Eleştiri

blank

Dizinin hayranları, hikayeyi tam anlamıyla değiştiren yeni senarist Eylem Canpolat için “Dizinin önceki bölümlerini izlememiş.” yorumunda bulundu. Aynı zamanda izleyiciler, Tuba Büyüküstün’ün yeni ve farklı bir karakterden ziyade “Nare” karakteri ile devam etmesinin daha mantıklı olacağını savundu. Başarılı ve güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’ün “Mavi” karakteri ise düşen reytingleri yükseltmek için yeterli olmadı.

Benzer Haberler

Aşk kitabı 😘🥰 3 Şubat 2021

Bence saçmaladı bu dizi

Yorum Yaz