Deniz Seki Bikinili Fotoğraflarıyla Sosyal Medyanın Gündeminde: “Dünyanın En Güzel Kadını…”

Aleyna

Haberler

6 Haziran 2021

Deniz Seki Bikinili Fotoğraflarıyla Sosyal Medyanın Gündeminde: “Dünyanın En Güzel Kadını…”

Güzel şarkıcı Deniz Seki hapishaneden çıktıktan sonra hızla kilo alarak tanınmayacak hale gelmişti! Ancak bu gidişe “dur” diyen Deniz Seki, mide küçültme ameliyatı olmaya karar verdi. Mide küçültme ameliyatı sonrasında istediği kiloya ulaşan Deniz Seki, sosyal medyada sık sık fotoğraflarına fotoşop uyguladığı iddiasıyla karşı karşıya kalıyor. Her defasında bu iddiaları yalanlayan güzel şarkıcı bugün bikinili fotoğrafını Instagram’da paylaşınca yine eleştirilerin hedefi oldu!

Yeni albümüyle birlikte tarzını değiştiren ve kilo veren Deniz Seki, önceki aylarda bir alışveriş merkezinin çıkışında görüntülenmişti. Ancak aynı gün içinde basın mensuplarının çektiği fotoğraflarla kendisinin Instagram’da paylaştığı fotoğraflar arasında fark olması sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı.

blank

Yine Deniz Seki Yine Eleştiri!

Kısa süre içinde büyük bir linç yemek zorunda kalan Deniz Seki kendini savunmaktan geri durmadı; “Arkadaşlar, bugün magazinde çıkan fotoğrafların tamamen kötü niyetle yapılmış olduğunu düşünüyorum. Sayfamda aynı gün çekildiğim videolarım ve fotoğraflarım mevcut. Videoya Photoshop yapan bir uygulama varsa bile ben bilmiyorum. Gayet güzel kilo verdim ve mevcut kilomdan gayet memnunum. Kötü yorumlara aldırış etmeyelim. Haset eden ve kötü niyetli insanları Allah’a havale ediyorum!”

blank

Bu olayın üzerinden aylar geçti ve Deniz Seki yine Instagram kullanıcılarının hedefinden kaçamadı! Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın ve Alişan’ın sabah programına konuk olan güzel şarkıcı fitliğiyle herkesi etkilemeyi başardı. Ancak bugün sosyal medyadan paylaştığı bikinili fotoğrafında fotoşop yapıldığı iddia edilince Deniz Seki, kendisini eleştirenlere yanıt vermekten geri durmadı; “Bu arada fotoşop deyip duruyorlar fotoğraf için ama son katıldığım Demet ve Alişan’ın programında ne kadar zayıfladığımı görebilir arkadaşlar. Ben dünyanın en güzel kadınıyım diye bir iddiam yok. Beğenmezler olur biter. Kötü enerjilerini onlara yollayıp hepsini sevgiyle kucaklıyorum.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz