Vergi Rekortmenine Yakışır Hediye! Selin Ciğerci Kardeşim Dediği Menajerine Öyle Bir Şey Aldı Ki…

Aleyna

Haberler

6 Haziran 2021

Vergi Rekortmenine Yakışır Hediye! Selin Ciğerci Kardeşim Dediği Menajerine Öyle Bir Şey Aldı Ki…

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, son zamanlarda Selin Beauty markası ile oldukça gündemde. Hem kozmetik ürünleri hem de güzellik merkezleri ile taktir toplayan Ciğerci işleri gittikçe büyütüyor. Vergi rekortmenleri arasında yer aldığını sık sık belirten Selin Ciğerci, kazancını yakınları ile paylaşmaktan da kaçınmıyor.

Londra’dan Güzel Haberle Geldi

Geçtiğimiz günlerde Londra’ya giderek piyasa araştırması yapan Selin Ciğerci eli boş dönmedi. Selin Beauty adlı markasını Türkiye dışına da taşımayı hedefleyen Ciğerci, İngiltere ziyaretinden bir kimlik ve yeni bir şube haberiye geldi.

blank

Bu güne kadar 15 şube açtırdığını söyleyen Selin Ciğerci, 10 şubenin de tadilatta olduğunu ve çok yakında hizmet vermeye başlayacağını belirtti. İşleri son derece yolunda giden ünlü fenomen, bu mutluluğa sevdiklerini de ortak etti.

Menajerini Kaza Haberiyle Telaşlandırdı

blank

Başarılı girişimci Selin Ciğerci, emek verdiği işlerin meyvesini alır almaz, kendisine her anlamda destek olan menajerini mutlu etmek istedi. Zeynep Burcu’yu evinde ziyaret eden Selin Ciğerci onu, otoparktaki arabasına birinin çarptığını ve acilen bakması gerektiğini söyleyerek otoparka indirdi.

Sürprizlerin En Güzelini Yaptı

Telaş içinde otoparka inen Zeynep Burcu neye uğradığını şaşırdı. Kazaya karışan arabasını ararken karşılaştığı hediye ise onu çok şaşırttı. Zeynep Burcu arabasının olması gereken yerde mavi bir Mini görünce sevincini gizleyemedi. Kaza Haberiyle heyecanlanıp sürprizi görünce yatışan Zeynep Burcu, mutluluğunu ‘Çok güzel, aklım çıktı! Böyle bir şey olabilir mi!” şeklinde ifade etti.Koşarak arabasına sarılan Burcu, Selin Ciğerciye teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. Selin Ciğerci ise kardeşinin mutluluğunu izleyerek keyiflendi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz