Bircan Bali Kızı Saygı’yı Bırakıp Tatilin Yolunu Tuttu: Saygı’nın Anne Özlemi Görenlerin Yüreğini Parçaladı!

Aleyna

Haberler

6 Haziran 2021

Bircan Bali Kızı Saygı’yı Bırakıp Tatilin Yolunu Tuttu: Saygı’nın Anne Özlemi Görenlerin Yüreğini Parçaladı!

Söylemezsem Olmaz’ın moderatörü ve yorumcusu Bircan Bali tatil için bekleyemedi. Daha program sezon arası vermeden soluğu Çeşme’de alan Bali, Çeşme ve Alaçatı arasında mekik dokudu.

Saygı’nın Anne Hasreti Gözleri Yaşarttı

Seren Serengil’in haftaya sezon arası vereceğini açıkladığı Söylemezsem Olmaz’ın yorumcularından Bircan Bali, tatile gitmek için programın bitmesini bekleyemedi. Kızı Saygı’yı İstanbul’da bırakarak Çeşme’ye giden Bali gönlünce eğlendi. Saygı’nın anne özlemiyle resmini okşadığı anlar ise Bircan Bali kadar tüm takipçilerini de duygulandırdı.

O İse Eğlenmeye Devam Etti

Yakın arkadaşlarıyla birlikte kısa bir tatile çıkan Bircan Bali, kızının o halleri ile duygulansa da eğlenceye devam etti. Şarkılar eşliğinde oynayıp eğlenen Bali, çalan şarkı ile bir mesaj verdiğini belirtti. Bali’nin o anları sosyal medyaya yansıdı ve ünlü sunucunun güzelliği göz kamaştırdı.

Hem Tekila İçer Gibi Yaptı Hem de Kızdı!

Bircan Bali bu kısa tatilden bolca story atmayı da ihmal etmedi. Sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlar yapan Bircan Bali reels için yaptığı “tekila varmış gibi paylaşım” hazırlıklarını instagramda paylaşarak kendini de ifşa etti. Tekila kadehlerine su dolduran Bali, takipçilerinden çok tepki almış olacak ki bir sonraki gönderisinde açıklama yaptı.

Tekila içmediğini, arkadaşlarının da tekila sevmediğini söyleyen Bircan Bali, sokağa çıkma yasağı ile ilgili yorumlara ise “otelden çıkmadık” şeklinde cevap verdi. Ünlü sunucu paylaşımına gelen yorumlara sinirlenmiş olacak ki takipçilerine “görmek istemiyorsanız silip engelleyin” sözleriyle çıkışırken “memleketten story atmayın” diyerek de yorum yapanları tiye aldı.

Yasağı da Sözünü de Çiğnedi!

Ünlü sunucu sokağa çıkma yasağı sebebiyle otelden dışarı çıkmadığını belirttikten kısa bir süre sonra kaldığı otelden çıkış yaparak başka bir otele geçti. Arabasıyla yer değiştirdiği görülen Bali, hem yasağı hem de kendi sözünü çiğnedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz