Derin Bu Kez Çok İleri Gitti! Tüm Suçu Asya’ya Attı: Sadakatsiz’in 28. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

1 Mayıs 2021

Derin Bu Kez Çok İleri Gitti! Tüm Suçu Asya’ya Attı: Sadakatsiz’in 28. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz herkesi ekranlara kilitlemeye hız kesmeden devam ediyor. Volkan’dan ayrılmak istemeyen Derin daha ne kadar ileri gidebilecek? Asya hakkındaki tüm suçlardan kurtulabilecek mi?

sadakatsiz

Kanal D’nin fenomen dizisi Sadakatsiz birbirinden heyecanlı bölümleriyle ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Güçlü kadrosu ve ilgi çekici konusuyla bu sezonun en iddialı yapımlarımdan biri olan Sadakatsiz, reyting listelerinde de bu başarısını herkese gösteriyor. Mutlu ve huzurlu bir evliliği olan başarılı doktor Asya’nın bir anda dağılan evliliğiyle birlikte yaşadıklarına şahit olduğumuz Sadakatsiz, her bölümüyle olay yaratmaya devam ediyor.

sadakatsiz

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Burak Sergen, Özge Özder gibi isimlerin olduğu fenomen dizi son bölümüyle tansiyonu iyice yükseltmişti. Merakla beklenen yeni bölümünde neler olacak gelin hep beraber bakalım.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Derin’den sonra bir de Asya’nın kayıplara karışması kafaları iyice karıştırdı. Soruşturma sayesinde yavaş yavaş yeni ipuçları ortaya çıkarken, Volkan kendi Asya ve Derin’in peşine kendisi düştü.

sadakatsiz

Karşısında Asya’yı gören Derin şoka uğradı. Beraber kaçırıldıkları yerden kurtulmaya çalışırken büyük bir yüzleşme de yaşayan Asya ve Derin, bu zamana kadar yaşanmış her şeyi ortaya döktü. Bu yüzleşmenin sonucunda neler olacak?

sadakatsiz

Yerleri tespit edilen Derin ve Asya’nın kaçma planı felaketle sonuçlandı. Peki Asya kurtulabilecek mi? Volkan tüm bu olanların karşısında ne yapacak?

Yeni Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

Derin’in tüm yaptıkları Gönül’ü bile çileden çıkardı. İyice gözünü karartan Derin’in Volkan için yapabileceklerinin sınırı yok gibi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz