Dedikodu Kazanı: Demet Akalın Ameliyat Oldu, Survivor 2020’in Sansasyonları Bitmiyor, Hakan Altun’dan Açıklama!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

1 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Demet Akalın Ameliyat Oldu, Survivor 2020’in Sansasyonları Bitmiyor, Hakan Altun’dan Açıklama!

Dedikodu kazanına odun atmaya hazır mısınız? Bakalım 1 Mayıs Cumartesi günü ünlüler camiasında neler yaşanmış.

1. Demet Akalın Sessiz Sedasız Ameliyat Oldu!

Her açıklamasıyla olay olmayı başaran Demet Akalın, bugün paylaştığı story ile dün 4 saatlik bir ameliyat olduğunu takipçilerine haber verdi! Anlaşılan birkaç gün Demet Akalın’ın sansasyonlarından uzak kalacağız. Çok geçmiş olsun Demo! Bu arada detaylar için:

2. Hakan Altun’dan İlk Açıklama Geldi!

Hakan Altun

Önceki günlerde Şarkılar Bizi Söyler çekimleri öncesinde fenalaşıp hastanelik olan Hakan Altun’dan ilk açıklama geldi; “Herkese merhabalar ♥️♥️♥️ 21 Nisan Çarşamba akşamı beyin damarlarımdan birinde oluşan tıkanıklık sebebiyle kaldırıldığım hastaneden şükürler olsun ki sağlıkla taburcu oldum. Bu süreçte bizi merak edip arayan tüm dostlarıma, arkadaşlarıma, sevenlerimize ve dualarını esirgemeyen Türk halkına teşekkürlerimi sunarım. Allah sağlık çalışanlarını hiçbir zaman başımızdan eksik etmesin inşallah. Uzun bir süre daha dinlenmem gerekecek. Sağlıklı günlerde kavuşmak dileğiyle. Sevgi ve saygıyla kucaklıyorum hepinizi✌?✌?✌?” Bu arada detaylar için:

3. Melisa Döngel’den Aşk Açıklaması!

Melisa Döngel

Güzel oyuncu Melisa Döngel hakkında son birkaç gündür farklı kişilerle ilişki yaşadığı hakkında iddialar ortaya atılıyor. İlk olarak Şeyma Subaşı’nın eski sevgilisi Guido Senia ile anılan Melisa Döngel, sonrasında ise Ekin Koç ile aşk dedikodularına karıştı. Fakat dün akşam Instagram’dan bir açıklama yayınlayan güzel oyuncu iddiaları reddetti; “Arkadaşlar beni̇m hayatımda bi̇ri̇ var ve beni̇mle i̇lgi̇li̇ çıkan haberleri̇n hi̇ç bi̇ri̇ni̇n aslı yok. O yüzden düşünmeye ve yorum yapmaya gerek yok. Herkes kendi̇ hayatını yaşayabi̇li̇r mi̇ lütfen?” Bu arada detaylar için:

4. Enis Arıkan Komedi Projelerinde Yer Almayı Sevmiyormuş!

Enis Arıkan

Genellikle komedi projeleriyle gündeme gelen Enis Arıkan geçtiğimiz hafta Kanal D’nin Camdaki Kız dizisine Muzaffer karakteriyle dahil oldu. Bugün ise Posta Gazetesine konuşan yakışıklı oyuncu meğerse komedi yapımlarında rol almayı sevmiyormuş; “Bana kalsa hiç komedi oynamam. Beni dramatik her işin içine koy, mutluluktan geberirim. Bu yanımı ben de çözemedim ama zaten ben izleyici olarak da komedi izlemeyi hiç sevmem.” Bu arada detaylar için:

5. Barış Murat Yağcı ve Cemal Can Canseven Arasında Kavga!

blank

2021 Survivor’ının yavaş yavaş sonuna geldiğimiz bugünlerde hala 2020 yarışmacıları hayatımıza etki etmeye devam ediyor. Bildiğiniz gibi Survivor 2020 sezonunda son ikiye Barış Murat Yağcı ve Cemal Can Canseven kalmıştı, ancak final kupasını kaldıran isim Cemal Can Canseven oldu. Barış Murat Yağcı ise çıkarttığı kitabında Cemal Can’ın gerçek bir Survivor olmadığından bahsedince ortalık karıştı; “Kazanan kişinin ‘Survivor’ olduğunu hiçbir zaman düşünmedim” bu cümlenin ardından Hürriyet’e verdiği röportajda ne demek istediği sorulan Barış Murat Yağcı; “Bir kere bile potaya girmedi. Benim kaç kere ismim çıktı. Halk sayesinde dokuz kez SMS birincisiydim. Gerçek bir ‘survivor’ değil ki. Çocuğu seviyorum ama benim omzumda kapsül parçalı, iki kırığım varken bununla ilgili ağlamıyordum. Ama o, omzunu parkurda bir yere sürtüyor ve ağlıyordu. Bazı şeyler ilginç geliyor” dedi. Cemal’den ise Barış’a yanıt gecikmedi. Instagram’da Survivor 2020’nin tanıtım fragmanında kendi kısmını paylaşan Cemal; “Ne bu tantana ben her şeyi başta söylemiştim zaten!” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz