Zamanında Anneliği Eleştirilen Şeyma Subaşı’nın Kızı Melisa’nın Bali Tatili! İşte Melisa’nın Rüya Tatili

Aleyna

Haberler

9 Nisan 2021

Zamanında Anneliği Eleştirilen Şeyma Subaşı’nın Kızı Melisa’nın Bali Tatili! İşte Melisa’nın Rüya Tatili

Şeyma Subaşı kısa süreli bir Türkiye ziyaretinin ardından kızını da alıp yeniden apar topar tatiline kaldığı yerden devam ediyor. Bu kez de yine kızı ve sevgilisi Meedo ile Bali’ye giden Şeyma ve kızı gerçekten de rüya gibi bir tatil geçiriyor. İşte Melisa ve çok eleştirilen annesi Şeyma’nın hayal gibi tatili!

Pandemiden Uzak Hayallere Yakın!

Birkaç gün önce Bali’ye giden Şeyma Subaşı sayesinde pandeminin hiç uğramadığı hissini aldığımız yerlerle tanışıyoruz adeta. Subaşı’nın dün paylaştığı bu video gerçekten de huzurun ve dünyadan karantinanın bir görüntüsü gibi resmen. Tabii ki Bali tatiline yalnızca sevgilisi ile gitmedi Şeyma. Kızı Melisa’yı da yanında götüren Şeyma muhtemelen kızına yaşatabileceği en muazzam anları veriyor bu tatille birlikte. Oysa ki oldum olası anneliği ile pek çok kez sorgulanmıştır kendisi. Durup bir daha mı düşünse acaba onu acımasızca eleştirenler?

Sevgilimle de İlgilenirim Kızımla da!

Bali’de kaldıkları otelin havuzundan paylaştığı bu fotoğraflarla hem kendisinin hem de kızının ne kadar eğlendiği açık seçik görülüyor aslında. Hem kızıyla hem de sevgilisiyle en doğal hallerini paylaşan Şeyma her ikisi ile de ilgilendiğini ispatlıyor dosta düşmana. Kimin ne dediği değil Melisa’nın ne düşündüğü önemli elbette. Ve fotoğraflara bakılırsa küçük Melisa halinden epey memnun gibi görünüyor.

Günün Sonunda Anne Kucağı

Şeyma subaşı

Gün boyu doğada, açık havada vakit geçiren Melisa günün sonunda kendisine en güvenilir en rahat yeri bulmuş gibi görünüyor. Havuzdu denizdi derken yorulan Melisa artık güzel bir uykuyu hak etmiştir tabii ki. Bu arada Şeyma ise anneliği hakkında söylenen onca sözün cevabını bu anlarla vermeye devam ediyor resmen. Kızı ile dünyayı dolaşmaya yeminli olduğunu anladığımız Şeyma ve Melisa’dan böyle daha çok anı paylaşımı göreceğiz anlaşılan.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz