Berfu Yenenler Son Haliyle Düşman Çatlatıyor! İşte İki Çocuk Annesi Berfu’nun Son Paylaşımı

Aleyna

Haberler

9 Nisan 2021

Berfu Yenenler Son Haliyle Düşman Çatlatıyor! İşte İki Çocuk Annesi Berfu’nun Son Paylaşımı

Henüz geçtiğimiz ay ikinci çocukları Mete bebeği kucağına alan Berfu Yenenler bugün adeta düşman çatlatan bir paylaşım yaptı. Yeni doğum yapmış olmasına rağmen takipçilerinin ağzını açık bırakan fotoğraflar ve işte Berfu Yenenler’in yaz temennisi!

Yaza Fit Ana Olabilir miyim?

Berfu Yenenler bugün sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı ve yer yerinden oynadı. İkinci çocuğunun doğumunun ardından henüz daha bir ay bile geçmemişti ki takipçileri bugün fit mi fit bir fotoğrafla karşı karşıya kaldılar. “Bu kadar da olmaz ama” dedirten bu fotoğraflar bir yandan Berfu Yenenler’i tebrik mesajlarına boğarken bir yandan da epey bir kişiyi kıskandırdı bizden söylemesi. Paylaşımını “Yaza 2 oğlanlı ve fit bir ana olarak girebilir miyim?” sorusu ile paylaşan Berfu Yenenler’in bu sorusuna söyleyecek tek bir şey var gibi görünüyor: Fitlikte sorun yok Berfu Hanım, sıra yazın gelmesinde!

Sen Değil Eser Lohusa Sanki!

Berfu Yenenler’in bugünkü paylaşımına gelen yorumlarda en çok ima edilen şeyse “Sen değil ben doğurdum sanki” iması oldu. “Yok artık” yorumlarının yanı sıra bir takipçisinin de “Sen değil de Eser lohusa sanki” esprisi de dikkat çeken eğlenceli ifadelerden birisi oldu. Tüm bunların dışında Berfu’nun bir kısım takipçisi de paylaşımın bir tbt olabileceğinden şüphelendi. Ama maalesef doğumdan bu yana yaptığı anbean paylaşımlar da iki çocuk annesi Berfu’nun bunu gerçekten başardığının bir ispatı.

Eser ve Berfu’nun Doğum Kiloları Mücadelesi

Berfu Yenenler’in Mete’nin doğumundan hemen birkaç gün sonra paylaştığı bu video da bu söylediklerimizin kanıtı olsun. “Gerçekten sen mi doğurdun?” diyen takipçilere hem doğumdan önceki hem de hemen sonraki halini hatırlatmış olalım. Ama tabi tek bir sorun var ki Eser Yenenler eşinin hamileliği esnasında aldığı kilolardan kolay kolay kurtulabilecekmiş gibi görünmüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz