Nasıl Bir Annesin Sen! Bir Zamanlar Çukurova 92. Bölüm Fragmanında Yangın Var: Her Yer Yanıyor Demir Bey!

Aleyna

ATV

9 Nisan 2021

Nasıl Bir Annesin Sen! Bir Zamanlar Çukurova 92. Bölüm Fragmanında Yangın Var: Her Yer Yanıyor Demir Bey!

Yayın hayatında 3. sezona ulaşan ve sağlam bir izleyici potansiyeline sahip olan Bir Zamanlar Çukurova’da olaylar bir türlü durulmuyor. Geçen hafta yaşananlarla beraber Demir, Fikret ve Züleyha’nın karşı karşıya kaldığı olaylar ve işte Bir Zamanlar Çukurova 92. bölüm fragmanı!

Züleyha’nın Demir’e İnancı Büyük

bir zamanlar çukurova - züleyha demir

Geçtiğimiz hafta Demir Fikret’in annesinin mektubunu afiş yaptırıp tüm Çukurova’ya astırır. Ama bu hareketiyle hem Züleyha’nın hem de Fekeli’nin tepkisini çeker. Demir ve Züleyha Fikret hakkında konuşmak için Fekeli’ye giderler. Bu sırada Ümit ve Müjgan, Demir ve Züleyha’nın arasını açmak için çoktan plan yapmıştır. Ancak Züleyha Demir’in aşkından o kadar emindir ki Ümit’le bir ilişkisi olabileceğini aklının ucundan bile geçirmez.

Ümit Ve Sevda Arasındaki Bağ Ortaya Çıkıyor

blank

Diğer yandan herkese Almanya’ya döneceğini söyleyen Fikret, Demir’in annesinin hatırasına yaptığı saygısızlıktan sonra gitmekten vazgeçer. Soluğu Ümit’in yanında alır. Ümit bu kez de Fikret’le birlikte Demir ve Züleyha’nın arasını açmak için plan yapar. İntihar ettiği yalanıyla Demir’i eve çağırıp tuzağa düşürür. Ancak Fikret’in gizlice çektiği samimi fotoğraflar Züleyha’dan önce Sevda Çağlayan’ın eline geçer. Ümit’ten hesap sormaya giden Sevda Çağlayan Ümit’in aslında öz kızı olduğunu öğrenir.

Bir Zamanlar Çukurova 92. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 92. bölüm fragmanı Ümit’in öğrendiği gerçekle yüzleşmesi ile başlar. Ümit daha bebekken kendisini bırakıp giden Sevda’ya “Sen nasıl bir annesin?” diyerek yaşadıklarının hesabını sorar. Bu arada Çukurova’ya geldiğinden beri Demir’i bitirmek için her şeyi yapan Fikret bu bölümde de rahat durmaz. Yamanlar Konağı bir süredir huzurlu bir ortam yakalamış gibi görünse de konakta çıkan yangın yine her şeyi alt üst eder.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz