Çukur’un Vartolu’su Erkan Kolçak Köstendil Tutkularından Asla Vazgeçmiyor! Ne Spordan Ne de Sanattan

Aleyna

Haberler

29 Mart 2021

Çukur’un Vartolu’su Erkan Kolçak Köstendil Tutkularından Asla Vazgeçmiyor! Ne Spordan Ne de Sanattan

Bazı insanlar tutkularının peşinden koşmaktan asla vazgeçmezler. Hayat onlara ne getirirse getirsin bir şekilde tutkularının avuçlarının arasından yitip gitmesine izin vermezler. İşte Erkan Kolçak Köstendil tam da bunun somutlaşmış hali desek yanlış olmaz. Ne sanattan ne de spordan vazgeçmeyen Köstendil hayata karşı inadını asla yitirmeyenlerden.

Bursaspor’dan Konservatuara

Eekan Kolçak Köstendil

Erkan Kolçak Köstendil yani nam-ı değer Vartolu’nun gönlünde ilk olarak spora olan aşkı uyanır. Hatta yıllarca Bursaspor’un altyapısında kalecilik yapmışlığı bile var. Sonrasında spor hayatına Bursaspor’la başlayan oyuncunun Galatasaray’a transferi gündeme gelir. Ancak son anda transfer iptal olur ve Köstendil bir şekilde futbola küser. Ve iyi öğretmenler işte hep böyle zamanlarda çıkar insanın karşısına. Köstendil de futbola küsüşünün ardından bir öğretmeninin tavsiyesiyle konservatuar sınavlarına girer ve kazanır. Galatasaray’a gideyim derken Mimar Sinan Tiyatro bölümüne gider. Hayat bu ya, Köstendil için de sanat yolu bu vesileyle açılmaya başlıyor işte.

Kurtlar Vadisinden Çukur’a İnen Vartolu

Erkan Kolçak Köstendil - Çukur

Dizi ve sinema alanında ise ünlü oyuncunun birikimi daha şimdiden oldukça iyi bir noktada. Köstendil dizi sektörüne ilk olarak 2005 yılında Kurtlar Vadisi ile girer. Bunun dışında Sakarya Fırat, Babalar ve Evlatlar, Merhamet, Ulan İstanbul, Muhteşem Yüzyıl gibi önemli dizilerde rol alır. Bunun yanı sıra Güz Sancısı, İtirazım var, Müslüm, Kara Bela, Yok Artık, Sibel gibi filmlerde de görüyoruz usta oyuncuyu. Çukur’dan bahsetmeye bile gerek yok. Zira Vartolu’suz bir Çukur kimseler tarafından düşünülemiyor neredeyse.

Futbol Aşkına Vefa’da Devam

Geçtiğimiz yıl Vefa Sporla anlaşarak futbola yeniden dönen Köstendil bugün Instagram hesabından yaşadığı haklı gururu paylaştı takipçileriyle. Ne sanattan ne de spordan vazgeçmeyen Köstendil Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta tam da bunu ifade etti. Ayrıca fotoğrafına “Hayat kendimle gurur duyabileceğim bazı görevler nasip etti bana … Fakat 113 yıllık bir kulüpte bu muhteşem adamlara “Kaptan” lık etmek paha biçilemez bi duygu … ” şeklinde bir yorum yaptı.      

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz