Demet Halasını Çok Özlemiş! TikTok Faciasıyla Yıkılan Demet Akalın’a Alişan’ın Oğlu Burak Destek Oldu

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Demet Halasını Çok Özlemiş! TikTok Faciasıyla Yıkılan Demet Akalın’a Alişan’ın Oğlu Burak Destek Oldu

Ünlü şarkıcı Alişan, mutlu aile hayatıyla ilgili paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Ama son paylaşımı daha çok kankası Demet Akalın’ı ilgilendiriyordu!

Alişan, Buse Varol, Burak ve Eliz

Alişan, önce müzisyenlikteki sonra da oyunculuktaki başarısını kanıtladı. Bu sayede, 20 yılı aşkın süredir hayatımızda olmayı başardı! Ama işindeki başarısını, özel hayatındaki şanssızlıkları gölgeledi. İronik bir şekilde, en başarısız işi olan “Dostlar Mahallesi”, ona hayatının aşkını getirdi! Bu dizide tanıştığı Buse Varol’la 2018 yılında evlendi. Şimdi iki çocuklu ve mutlu mesut bir aile babası olarak hayatına devam ediyor.

“Ortiler” Sabah Programında

Demet Akalın Alişan

Ünlü şarkıcı bir yandan eşi Buse Varol’la bir dizide oynamak için hazırlanırken, bir yandan da kankası Demet Akalın’la program sunuyor. Yıllar önce birlikte program sunan ikili, Star TV’nin sabah kuşağı boşa çıkınca yeniden bir araya geldi. Ne kadar uyumlu olduklarını da aylardır süren “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programında tekrar kanıtladılar!

Bu program, uzun süre küs kalan ama iki yıl önce barışan ikilinin dostluk nişanesi oldu. Birbirlerine “orti” diyen Demet Akalın ve Alişan, ailece görüşmeye de devam ediyor. Aralarındaki sahte bir iş ortaklığı değil yani! Örneğin, Demet Akalın’ın kızı Hira’nın doğum gününün baş konukları Alişan ve Buse Varol’du.

Alişan’ın oğlu Burak’ın da en sevdiği insanlardan biri “halası” Demet Akalın. Minik Burak, halasını çok sevdiğini ama Okan Kurt’u hiç sevmediğini bile itiraf etti!

Minik Burak’ın önlenemez Demet Akalın sevgisi, bu kez bir dansla kendini gösterdi.

“Halasını seviyor, özlüyor”

Demet Akalın

Burak, “hala” gibi gördüğü Demet Akalın’ı pek göremeyince çok üzülmüş olmalı. Malum, Demet Akalın hafta sonu yine tatildeydi, araya hasret girdi! Burak da tatile giden halasını ne kadar özlediğini dansıyla gösterdi.

Demet Akalın’ın son günlerde dans yeteneği de sorgulanmaya başlamıştı. Bir ara Alişan’a uğrayıp Burak’tan dans dersi alsa iyi olur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz