Derin’in Sinir Krizleri! Sadakatsiz Dizisinin 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Aleyna

Haberler

20 Mart 2021

Derin’in Sinir Krizleri! Sadakatsiz Dizisinin 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal D’nin sevilen dizilerinden birisi olan Sadakatsiz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un yer aldığı dizide bu hafta izleyicileri bekleyenler!

Volkan’ın Aile Hayalleri

cansu dere-caner cindoruk

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Ali’nin ısrarı üzerine ödev yapma gerekçesi ile Asya’nın evine gelen Volkan kendisini yeniden eski günlerdeki gibi hisseder. Hatta hep birlikte oyun oynayan Asya, Volkan ve Ali birlikte tam bir aileymiş gibi görünürler. Bu durumu fırsat bilen Volkan Asya’ya yeniden bir aile olmak istediğini söyler. Fakat Asya Volkan’a sert bir karşılık verir. Bu esnada Volkan’ı takip eden Derin Volkan’ın kendisinden boşanmak istediğini Asya’ya söylediğini duyunca gözyaşlarına hakim olamaz. Ancak bu durum Derin’i oldukça kötü etkilemekle beraber onu bazı intikam planlarına doğru iter.

Selçuk’tan Babalık Davası

selçuk-sadakatsiz-tarık emir tekin

Selçuk ise artık annesine ve kendisine karşı yapılanlara karşı sessiz kalmamaya karar verir. Gönül Güçlü’nün annesi ile konuşmasına şahit olup orada annesini koruyan Selçuk bir adım daha ileri gider. Ve Haluk Güçlü’ye babalık davası açar.

Gönül Güçlü’nün Güç Günleri

seda altuner-gönül güçlü-sadakatsiz

Bu esnada Gönül Güçlü’nün kardeşi ve Bahar arasında ise yeni bir ilişki ihtimali Gönül hanımı oldukça rahatsız eder. Kısacası 22. bölüm özellikle Gönül Güçlü için pek de iyi gelişmelerle geçmedi diyebiliriz.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Yeni bölüm fragmanına göre ise artık Derin Volkan’la ilişkisini tamamen bitirmeye dönük adımlar atmaya başlıyor. Derin’in sinir krizi geçirdiğini gören Volkan ona benim sabrımı zorlama dese de işler hiç onun beklediği gibi gitmeyecek gibi görünüyor. Derin’in Volkan’a dair planları neler? Asya bu planların neresinde? Selçuk Güçlü ailesine neler yaşatacak? Hepsi yeni bölümüyle Sadakatsiz’de.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz