Masumlar Apartmanı’ndan Flaş Transfer Gelişmesi! Efsane Kadroya Güzelliği Tescilli Seda Akman Katıldı

Aleyna

Haberler

20 Mart 2021

Masumlar Apartmanı’ndan Flaş Transfer Gelişmesi! Efsane Kadroya Güzelliği Tescilli Seda Akman Katıldı

Türkiye’nin en çok izlenen dizisi Masumlar Apartmanı’ndan sürpriz bir haber geldi. Herkesi ekranlara kilitleyen diziye ünlü oyuncu Seda Akman dahil oldu. Güzel yıldız, Han’ın psikoloğu rolüyle izleyiciyle buluşacak.

seda akman-masumlar apartmanı

TRT’nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar yer alan dizinin her bölümü ayrı bir heyecan yaratıyor.

seda akman-masumlar apartmanı

27. bölüm fragmanı yayınlanan dizide sürpriz bir ayrıntı herkesi sevindirdi. Ünlü oyuncu Seda Akman Masumlar Apartmanı’nın güçlü kadrosuna dahil oldu.

Psikolog Belli Oldu

Geçtiğimiz günlerde İnci, Han hakkındaki tüm gerçekleri öğrenmişti. Psikolojik sıkıntılar yaşayan Han’a destek olmak isteyen İnci, Han’ı profesyonel yardım alma konusunda desteklemişti.

seda akman-masumlar apartmanı

Dizide Taksim’de kliniği bir psikologtan bahsedince tabii hepimizin aklına Kırmızı Oda’nın doktor hanımı geldi. Kırmızı Oda’nın sevilen doktoruna hayat veren Binnur Kaya’nın daha önce Doğduğun Ev Kaderindir dizisine konuk olması ise bu iddiaları güçlendirmişti.

seda akman-masumlar apartmanı

Ancak yeni yayınlanan fragman bu iddiaları yalanladı. Fragmanda izlediğimize göre Han’ın psikoloğunu Seda Akman oynuyor.

Masumlar Apartmanı’nın Yeni Psikoloğu Tescilli Güzelmiş

43 yaşında olan ve 13 Ocak 1978 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelen Seda Akman, Ankara Bilkent Üniversitesi Diksiyon ve Oyunculuk Bölümü mezunu. Ünlü oyuncu, 1998 senesinde Miss Palmolive seçildi ve sonrasında Miss Intercontinental yarışmasında 4. oldu. 1999 senesinde ise Best Model of Turkey yarışmasında Best Fotomodel seçildi.

seda akman-masumlar apartmanı

İlk oyunculuk deneyimini 2003 senesinde yayınlanan Yazı Tura isimli sinema filminde canlandırdığı Nazan karakteriyle yaşamış olan Akman; Bu Şehir Arkadan Gelecek, Adı Zehra, Yazı Tura, Bir İstanbul Masalı, Balans ve Manevra, Aşk ve Mavi, Kalp Atışı, Gecenin Kraliçesi, Acil Servis, fatih, Tozlu Yollar, Eve Düşen Yıldırım, Karakol, Küçük Sırlar, hesaplaşma, Annem, Emret Komutanım, Kanlı Düğün, Behzat Ç, Mükemmel Çift, Sonbahar, Bir İstanbul Masalı, Ölümsüz Aşk, Yazı Tura, Balans ve Manevra, İyi Yemek Öldürür, Emret Komutanım: Şah Mat gibi yapımlarda rol aldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz