Didem Soydan ve Bartu Küçükçağlayan Arasında Büyük Kavga: Olayın Mücbir Sebepler Programıyla Ne İlgisi Var?

Aleyna

Haberler

4 Şubat 2021

Didem Soydan ve Bartu Küçükçağlayan Arasında Büyük Kavga: Olayın Mücbir Sebepler Programıyla Ne İlgisi Var?

Boğaziçi Üniversitesinde yaşanan gerilim ve olayları bilmeyen yok. Ocak ayının başında, Boğaziçi Üniversitesine Rektör olarak atanan Melih Bulu’nun göreve geçmesinin ardından bu atamayı kabul etmeyen öğrenciler ve akademisyenler protestolarına hala devam ediyor.

Boğaziçi Üniversitesi

Ancak polisler ve öğrenciler arasındaki gerilim her geçen gün daha da artıyor! Son olarak 31 öğrencinin yaka paça gözaltına alınması sosyal medyada büyük tepki topladı ve protestolar Boğaziçi Üniversitesinin dışına taşmaya başladı.

Didem Soydan

Birçok ünlü sima Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine, Instagram ve Twitter üzerinden destek verdi. Bu isimlerden biri de sık sık magazinde ismini gördüğümüz Didem Soydan oldu. LGBT+ bireylere ve öğrencilere desteğini esirgemeyen Didem Soydan, Instagram hesabından diğer ünlülerin de destek vermesi gerektiğini dair bir açıklama yayınladı.

“Mücbir Sebeplerde Yıldızı Parlayanlar!”

Didem Soydan, yaptığı açıklamada Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın Instagram’da düzenlediği “Mücbir Sebepler” isimli programın adını geçirince, Bartu Küçükçağlayan Didem Soydan’ın isyanını üzerine alınarak Didem’e Instagram’dan mesaj gönderdi.

Aslında Didem Soydan’ın hedefinde Bartu Küçükçağlayan ya da Melikşah Altuntaş yoktu! Açıklamada “Pandemi döneminde Mücbir Sebeplerde yıldızı parlayanlar ve hali hazırda yıldız olanlar” cümlesiyle, programa katılmış diğer ünlü simaları hedef alıyordu Didem Soydan.

Mücbir Sebepler

“Programına Katılıp Yayınını Bozacağımdan mı Korktu?”

Didem soydan story

Bartu Küçükçağlayan ve Didem Soydan aralarında bu konuyu tatlıya bağlamış gibi gözükse de; Mesajlaşma sonrası Bartu Küçükçağlayan, Didem Soydan’ı Instagram’dan engellemiş. Bunu fark eden Didem Soydan ise Instagram’dan Bartu Küçükçağlayan’la olan mesajlaşmalarını story olarak paylaştı ve Bartu’ya cevap verdi: “Hayır anlamadım, programlarına katılıp yayını bozacağımı falan mı sandı acaba? Soramıyorum da engellemiş. Büyük saçmalık görüntülüyorum ama iyi oldu. Ya bu süreçte ya da programında yıldızı parlayanlar veya hali hazırda yıldız olanlar yazımdan alınıp mücbür baskılar mı yaptılar acaba? Korkak ünlüler neyse her iki sebep de baya ilginç!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz