Eski Masterchef Yarışmacısı Güzide Mertcan 30 Milyon TL’lik Evini Tanıttı: “Evde Kaç Oda Var Bilmiyorum!”

Aleyna

Haberler

4 Şubat 2021

Eski Masterchef Yarışmacısı Güzide Mertcan 30 Milyon TL’lik Evini Tanıttı: “Evde Kaç Oda Var Bilmiyorum!”

Masterchef yarışmasıyla hayatımıza giren Güzide Mertcan’ın milyonluk villası Masterchef’ten bile daha çok konuşuldu! Yarışma esnasında 7 milyon TL’lik eviyle sık sık gündeme gelen Güzide Mertcan, yarışmanın ardından kendine bir restorant açarak profesyonel olarak çalışma hayatına başladı.

Güzide Mertcan

TV8’in sevilen yemek yarışması Masterchef’in 2019 yarışmacılarından olan Güzide Mertcan, herkesi şaşırtarak yarışmadan dördüncü olarak ayrılmıştı. Çalışkanlığı, başarısı, yaratıcılığı ve el lezzetiyle hem şeflerden hem de seyircilerden tam puan alan Güzide Mertcan’ın lüks hayatı sosyal medyada sık sık gündeme geldi!

“Üzgünüm Ama Ev Bizim!”

Yarışmadan sonra kendisine Youtube kanalı açan Güzide Mertcan, önceki haftalarda 30 milyon TL’ye aldıkları yeni villasını takipçilerine gösterdi. Sosyal medyadan tepki alan Güzide Mertcan, Youtube kanalından videoyu silerek: “Biliyorum keşke olmasaydı diyorsunuz. Çok üzgünüm ama ev bizim” açıklamasıyla takipçilerini dumur etti!

Güzide Mertcan

Uçankuş TV’nin “Hayatın İçinden” isimli programına konuk olan Güzide Mertcan, hem Evrim Keklik’in sorularını cevaplandırdı hem de 30 milyon TL değerindeki evini tanıttı.

30 Milyon TL’lik Villa!

Masterchef yarışmasından sonra 7 milyon TL’lik villanın ailesine “büyük” geldiğini açıklayan Güzide Mertcan, o evi satıp küçük bir daireye taşınmıştı. Ancak geçtiğimiz bir yılda Güzide’nin fikri değişmiş olacak ki; oda sayısını bile bilmediği 1000 m2’lik bir villa satın aldılar!

Bahçeşehir’de bulunan “saray yavrusu” villada, sadece Mertcan ailesi olmayacak. Güzide Mertcan’ın annesi ve kardeşi de kendileriyle birlikte aynı evde yaşayacak.

Evrim Keklik’le birlikte evini tanıtan Güzide Mertcan, evde kaç oda olduğunu bilmediğini söyledi. Evin tadilat ve dekorasyonu için ufak bir “servet” harcayan Mertcan ailesinin, yakın zamanda Bahçeşehir’de satın aldıklarını yeni villalarına taşınması bekleniyor. Anlayacağınız yine zenginin malı züğürdün çenesini yordu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz