Güzel Şarkıcı Demet Akalın Kızı Hira’nın Doğum Gününde Herkesi Duygulandırdı: “Ömrüm, Yaşama Sevincim!”

Aleyna

Haberler

4 Şubat 2021

Güzel Şarkıcı Demet Akalın Kızı Hira’nın Doğum Gününde Herkesi Duygulandırdı: “Ömrüm, Yaşama Sevincim!”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın kızı Hira bugün 7 yaşına girdi. Demet Akalın’ın gözbebeği olan Hira, hiçbir çocuğuna nasip olmayacak bir şansla büyüyor. Zaten annesi Demet Akalın, kazandığı paranın büyük bir kısmını kızı Hira için harcıyor.

Demet Akalın ve Hira

Ünlü markalardan kıyafetler, binlerce liralık lüks oyuncaklar ve daha nicesi! Bunlar şu ana kadar Demet Akalın’ın kızı Hira’ya her sene aldığı rutin hediyeler. Ancak bu sene Demet Akalın herkesi şaşırtarak, kızı Hira için 200 öğrenciye destek oldu!

Demet Akalın’dan Anlamlı Hediye!

Demet Akalın, her sene kızı Hira için oldukça şatafatlı doğum günü partileri hazırlamasıyla biliniyor. Ancak bu sene geçtiğimiz yıllardan oldukça farklı. Koronavirüs Pandemisi nedeniyle kızı Hira’ya doğum günü partisi organize etmeyen Demet Akalın, kızı için Van ve Muş’ta eğitim gören 200 öğrenciye bot, mont, pasta ve oyuncak göndererek; Hira’ya en anlamlı doğum günü hediyesini vermiş oldu.

Demet Akalın, Okan kurt ve Hira

Demet Akalın’ın bu hareketi sosyal medyada oldukça takdir gördü! Güzel şarkıcının bu postuna, kısa sürede binlerce yorum ve beğeni geldi.

“Aşkım, Güzel Kızım, Ömrüm!”

Bugün ise Demet Akalın, kızı Hira’nın doğum günü için Instagram hesabından duygusal bir video paylaştı. Videoda kızıyla birlikte çektiği fotoğrafları kolaj haline getiren Demet Akalın “Aşkım, güzel kızım, ömrüm iyiki doğdun benim yaşama sevincim ??? Hira’m 7 oldun bugün daha nice yaşlarını görmek nasip olsun ?” notunu düşmeyi de ihmal etmedi.

Demet Akalın yorum

Demet Akalın’ın bu paylaşımına adeta yorum ve beğeni yağdı. Ünlü simalardan ve Demet Akalın’ın takipçilerinden Hira’ya doğum günü mesajları geldi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz