Demet Akalın’ın Kızı Hira’nın Doğum Gününün Yıldızı Alişan’dı! Buse Varol Eşinin Eğlenceli Anlarını Paylaştı

Aleyna

Haberler

4 Şubat 2021

Demet Akalın’ın Kızı Hira’nın Doğum Gününün Yıldızı Alişan’dı! Buse Varol Eşinin Eğlenceli Anlarını Paylaştı

Alişan ve Buse Varol çifti, yakın arkadaşları Demet Akalın’ın kızı Hira’nın doğum gününe katıldı. Alişan partinin yıldızı olmayı başardı!

Demet Akalın Okan Kurt Hira Kurt

Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin kızı Hira bugün 7 yaşına girdi. Çift, kızlarının bu özel günü için çok anlamlı bir hediye seçti. Demet Akalın, Instagram hesabından kızının yeni yaşı için Ağrı ve Van’daki 200 öğrencinin ihtiyaçlarını karşıladığını duyurdu. Bu hediyenin gerisi de öğleden sonra geldi!

Görkemli kutlamaları çok sevmesiyle bilinen Demet Akalın ve Okan Kurt, anlamlı hediyelerini bir doğum günü partisiyle taçlandırdı. Hira’nın arkadaşlarını ve aile dostlarını çağırarak evlerinin bahçesinde bir parti düzenlediler.

Bahçede küçük bir eğlence parkı kuran çift, bir de animatör ekibi tuttu. Ama Hira ve arkadaşları için kurulan parkta en çok eğlenen kişi beklenmedik bir isim oldu!

Alişan Çocuklar Gibi Şendi!

Alişan Buse Varol Hira Demet Akalın Okan Kurt

Alişan ve Buse Varol çifti de ailenin yakın dostları olarak partide yerini aldı. İyi ki de öyle oldu. Çünkü partiden gelen videoları incelediğimizde Alişan’ın çocuklardan daha çok eğlendiğini görüyoruz!

Buse Varol, eşinin tırmanma duvarına çıktığı anları gülerek paylaştı. Çocukları Burak’ı partiye getirmediklerini söyleyen Buse Varol, “Babası yerini boş bırakmadı” diyerek eğlendi.

Demet Akalın

Alişan’ın neşeli tırmanışını paylaşan kişilerden biri de Demet Akalın’dı. Attığı kahkahalar Alişan’ın motivasyonunu bozmamıştır diye umuyoruz!

Tepki Çeken Parti!

Demet Akalın Okan Kurt Hira

Demet Akalın’ın kızı için en iyisini düşündüğüne eminiz. Ama açık havada da olsa sürekli temas halinde olan pek çok çocuğun katıldığı parti sosyal medyada tepki çekti. Çocuklar yaşları itibarıyla partiye aileleriyle katıldığı için kalabalık da arttı. Buna bir de Alişan ve Buse Varol gibi aile dostlarını da eklediğimiz ortaya vahim bir tablo çıkıyor.

Demet Akalın Hira Kurt

Hira Kurt’a mutlu yaşlar diliyoruz. Ama umarız bu parti yüzünden sosyal medyada yine linç yemezler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz