Çok Şükür Gıybete Doyduk! Magazin Turu: Aslışah Alkoçlar Hamile mi? Kıvanç Tatlıtuğ Giyim Markası Kuruyor!

Aleyna

Haberler

26 Ocak 2021

Çok Şükür Gıybete Doyduk! Magazin Turu: Aslışah Alkoçlar Hamile mi? Kıvanç Tatlıtuğ Giyim Markası Kuruyor!

Ünlüler camiasında bugün yine sular durulmadı; mahkemeler, açıklamalar, yeni paylaşımlarla geçen bir günün ardından yine gıybete doyacağınız bir magazin turuna hazır mısınız? O halde kemerleri bağlayın, başlıyoruz!

1 – Aslışah Alkoçlar Hamilelik İddialarını Instagram’dan Yalanladı!

Aslışah Alkoçlar

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden olan Aslışah Alkoçlar, geçtiğimiz haftalarda HD Holding veliahtı Kaan Demirağ ile nişanlanmıştı. Şubat ayında nikah masasına oturacak olan çiftimiz hakkında “Hamile mi?” iddiası ortaya atıldı. Ancak Aslışah Alkoçlar bugün Instagram hesabından “İlerde olmasını çok isterim ancak şu an için böyle bir durum yok” diyerek bu iddiaları yalanladı.

2 – Hazal Kaya, Oğlu Fikret’le Birlikte Yeni Bir Fotoğraf Paylaştı!

Hazal Kaya

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, uzun bir aradan sonra Netflix’te yayınlanacak yeni bir projeyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Hazal Kaya, oğlu Ali Fikret’in doğumundan sonra oğlu ve ailesiyle ilgilenmeye başlamış ve yeni projelerle ilgilenmemişti. Ancak Hazal Kaya’nın bugün paylaştığı fotoğraftan da anlıyoruz ki; Fikret Ali büyümüş! Anne oğul çok tatlılar.

3 – Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç’ın Boşanma Davasında Yeni Gelişme!

Emre aşık ve yağmur sarnıç

Olaylı bir ayrılık yaşayan eski futbolcu Emre Aşık ve eşi Yağmur Sarnıç hakkında iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Çekişmeli boşanma davaları devam eden tarafların duruşması dün görüldü. Davada dikkat çeken noktalardan biri de Yağmur Sarnıç’ın mahkemeye sevgilisiyle birlikte gelmesiydi. Yağmur Sarnıç’a nafaka vermek istemediğini dile getiren Emre Aşık’ın tanıkları da mahkemece dinlenmek istediği için duruşma ileri bir tarihe ertelendi.

4 – Özcan Deniz ve Eski Eşi Feyza Aktan Arasında Sular Durulmuyor. Kavgaya Görümce de Karıştı!

Özcan deniz ve feyza aktan

Özcan Deniz’in kız kardeşi Sibel Semerci, kardeşinin eski eşi Feyza Aktan hakkında Instagram hesabından ağır ithamlarda bulunarak; Kuzey’in velayetinin babasına verilmesini desteklediğini söylemişti. Feyza Aktan ise Instagram’dan Sibel Semerci’ye cevap vermekten geri durmadı.

feyza aktan açıklama

5 – Ünlü Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Giyim Sektörüne Atılıyor!

Kıvanç Tatlıtuğ

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, moda sektörüne yön vermeye hazırlanıyor! Bir süredir ekranlardan ve beyazperdeden uzak duran Kıvanç Tatlıtuğ, kendi ismiyle bir giyim markası kurmak için kollarını sıvada. En büyük destekçisi ise eşi Başak Dizer! Başak Dizer’in zevkine güvenen Kıvanç Tatlıtuğ, kuracağı erkek giyim markası için eşiyle birlikte hareket edecek.

6 – Demet Akalın Yine Yazım Yanlışıyla Gündemde!

Demet Akalın

Yine Demet Akalın, yine yazım yanlışı! Bence Demet Akalın artık bilerek yapıyor bu tarz hataları. Twitter’da sosyal mesaj vermek isteyen Demet Akalın, attığı tweetle birlikte yine sosyal medya kullanıcılarının diline düştü. “Konser” yerime “Komser” yazan Demet Akalın’a yine “Türkçe kursuna git abla!” yorumları geldi.

7 – Yeni Maskarasını Tanıtırken Takma Kirpik Takan Selin Ciğerci Sosyal Medyada Ağır Eleştirildi!

Selin Ciğerci

Ünlü Instagram fenomeni Selin Ciğerci, SelinBeauty isimli markasının yeni maskaralarını tanıttı. Ancak maskara tanıtımı yaparken, çektiği videoyu yarıda kesip kirpiklerine “takma kirpik” taktı. Ardından da “takma kirpik etkisinde bir maskara” diyerek tanıtım yaptı! Bunu fark eden takipçileri ise acımadı! Detaylar için:

8 – Gönüllü Koronavirüs Aşısı Olan Çağla Şikel’in Virüs Kaptığı İddia Edilmişti O İddiaları Yalanladı!

Çağla Şikel

Gönüllü Koronavirüs aşısı olan Çağla Şikel hakkında Koronavirüs’e yakalandı iddiası ortaya atıldı. Ancak bu iddialara Çağla Şikel’den jet yanıt geldi: Instagram hesabından Koronavirüs testi sonunucu paylaşan Çağla Şikel “Temaslı geçmişim olması ihtimaliyle test yaptırdık. Sonuç negatif. En kısa zamanda yayındayız!” açıklamasını yaptı. Detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz