Naci Bıçak Çekerek Döndü! Gülben Bir Anda Delirdi: Masumlar Apartmanı 31. Bölüm Fragmanında İşler Rayından Çıktı

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

Naci Bıçak Çekerek Döndü! Gülben Bir Anda Delirdi: Masumlar Apartmanı 31. Bölüm Fragmanında İşler Rayından Çıktı

TRT 1’in reyting oranı yüksek dizilerinden birisi olan Masumlar Apartmanı’nda herkes birbirinden şüphelenmeye başlar. İşte Esra’nın başına gelenlerin akabinde yaşananlar ve Masumlar Apartmanı 31. bölüm fragmanı!

Apartmanda Herkes Şüpheli

Esra’nın başına gelen olayın ardından apartmandaki herkes birbirinden şüphelense de Esra başına gelenlerin sorumlusunun Han olduğundan emindir. Ve bu düşüncesini ispatlamak için de elinden geleni yapacaktır. Safiye’nin aklında ise başka bir isim vardır.

Han’ın Gerilimleri Daha da Artar

Masumlar Apartmanı - Han

Diğer yandan Gülben Esat’ın ortada olmamasından dolayı oldukça endişelidir. Neriman ise kendisini tamamen dışarıya kapatmıştır. Ancak bu sırada Ege’nin atacağı bir adım işin seyrini değiştirir. İnci ise bir radyo ile iş görüşmesine gider. İş görüşmesine gittiği radyonun müdürü İnci’nin yüksek lisanstan arkadaşıdır. Han İnci’yi gizlice takip eder ve üniversite arkadaşı ile İnci’nin gayet masumane bir şekilde sarıldıklarını görür. Ancak bu sarılma dahi Han’ın kıskançlık krizini daha da körüklemeye yeter.

Masumlar Apartmanı 31. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 31. bölüm fragmanında ise bu hafta Esat Gülben’e karşı olan hislerinden iyice emin olur. Ve bu durumu Han’a açıklıkla söyleyerek onu mutlu etmek istediğini söyler. Han ise bu konuda Esat’a olumsuz cevap verir. Gülben’in bu cevabı duyması ile birlikte adeta kıyamet kopar. Diğer yandan Naci Hoca Han’ın getirdiği yemeğin içerisine ‘Yardım et’ diye bir not yazar ve Safiye notu görür. Naci Hoca’nın bodrumdan kurtulup kurtulmayacağı, Safiye’ye gerçeği anlatıp anlatmayacağı ve Han için giderek çıkmaza giren işlerin ne olacağı Masumlar Apartmanı 31. bölüm ile Salı akşamı TRT 1’de.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz