Dikkat Taş Düşebilir Şeyma Çıkabilir! İşte Şeyma Subaşı’nın “Her An Her yerden Çıkabilirim” İzlenimi Verdiği Paylaşımı

Aleyna

Haberler

15 Nisan 2021

Dikkat Taş Düşebilir Şeyma Çıkabilir! İşte Şeyma Subaşı’nın “Her An Her yerden Çıkabilirim” İzlenimi Verdiği Paylaşımı

Ya yazdığı bir kitapla ya da yaptığı tatillerle gündemde. Hiçbir şey yapmasa sevgilileri ya da orada burada yaptığı egzersizlerle dahi gündem olmayı başarabiliyor. Kimden mi bahsediyoruz? Tabii ki Şeyma Subaşı’dan. Şeyma Subaşı’nın bugünkü egzersizinden bir görüntüye yaptığı yorumsa ayrı bir merak konusu. İşte Şeyda’nın o paylaşımı!

Şeyma’nın Yeni Perspektifi!

Şeyma Subaşı bugün yaptığı paylaşımına biraz felsefi biraz da eğlenceli bir yorum yaptı. Bir anda kadraja giriveren Şeyma Subaşı yine aynı hızla bir anda dünyaya tersten bakmaya başladı. Ve bu hallerine bir şekilde alıştığımız Şeyma Subaşı bu pozisyonun ardından ” Farklı bir bakış açısı edinmek” yorumunu yaptı. Kim bilir belki hepimiz için de gereklidir ama bu bakış açısına sahip olabilmek için epey çalışmak gerektiği de ortada.

Şeyma da Çok Çalıştı

Bu bakış açısına sahip olabilmek için Şeyma Subaşı’nın da çok çalıştığına hepimiz şahidiz gerçekten. O kadar çok yerde gördük ki onu dünyaya tepe taklak bakarken ya da bu bakış açısı için hazırlık yaparken. İşte bunlardan birisi de bir grup çalışması. Direğin en tepesinde gördüğümüz kişi de tabii ki Şeyma Subaşı.

Miami’de de Çok Çalıştı

Şeyda Subaşı nerede olursa olsun sağlıklı yaşam tarzından ödün vermeyenlerden. Sadece hayat tarzı mı? O bir şekilde içinden geldiği gibi yaşamaktan da imtina etmeyenlerden. Bu nedenle de nerede olursa olsun ne egzersizlerinden ne kızından ne de sevgililerinden vazgeçmeyen bir karakter var karşımızda.

Uçsa da Şaşırmayacağız!

E tabi hal böyle olunca da bir gün gelip de “Bakın ben uçuyorum” dese muhtemelen hepimiz inanacağız. Yerçekimine bu kadar meydan okuyan bir Şeyma Subaşı’dan artık her şeyi bekliyoruz açıkçası. Bir de dünyaya tersten bakarken keşfettiği farklı perspektifi işin içine koyarsak bundan sonra Şeyma’yı bu halde daha sık göreceğiz gibi görünüyor.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz