Kardeşlerim’in Harika’sı Gözde Türker Yüzüğünü Gösterip Düğün Tarihini Paylaştı: Temmuzda Gelinlik Giyecek

Aleyna

Haberler

15 Nisan 2021

Kardeşlerim’in Harika’sı Gözde Türker Yüzüğünü Gösterip Düğün Tarihini Paylaştı: Temmuzda Gelinlik Giyecek

ATV’nin sevilen dizisi Kardeşlerim’de fırtınalar estiren ünlü oyuncu Gözde Türker geçtiğimiz gün Emirgan’da kameralara takıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan güzel oyuncu sevenlerine müjdeyi verdi.

kardeşlerim-gözde türker

Kardeşlerim yayınlandığı ilk günden beri reyting listelerini adeta darmadağın ediyor. Kısa bir sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan fenomen dizi sezonun en popüler projelerinden biri haline geldi. Güçlü kadrosu ve çarpıcı konusu ile dikkatleri üzerine çeken dizinin başrollerinde ise Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Simge Selçuk, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun gibi isimler var.

kardeşlerim-gözde türker

Kardeşlerim dizisinde Harika karakterine hayat veren güzel oyuncu Gözde Türker Emirgan’da kadrajlara takıldı. Köpeği Venüs ile sahilde yürüyüş yapan genç oyuncu ardından gazetecilerin sorularına yanıt verdi.

Temmuz’da Düğün Var

25 yaşındaki genç oyuncunun parmağındaki tek taş yüzük dikkat çekti. Gazetecilerin sorması üzerine evleneceğini duyuran Gözde Türker, müstakbel eşi ile ilgili soruları yanıtladı. Sevgilisinin ne iş yaptığını açıklayan Türker “O diş hekimleriyle çalışıyor. Bizim sektörden değil” dedi.

kardeşlerim-gözde türker

Evlilik müjdesi ile hayranlarını sevindiren Gözde Türker, “Temmuz’da inşallah evleneceğiz” diyerek düğün tarihini verdi. Çok yoğun çalıştıkları için bir türlü evlenemediklerini dile getiren güzel oyuncu, yakın zamanda gelinlik giyecek.

“Dizi Muhteşem Gidiyor”

Kardeşlerim hakkında konuşan Gözde Türker, dizi hakkında çok güzel yorumlar aldıklarını söyledi. Dizide Harika karakterini canlandıran ünlü oyuncu, karakterini sevdiğini dile getirdi. Karakteri kötü olmasına rağmen güzel yorumlar aldığını söyleyen Türker, “Kötü bir karakter ama alt hikayesi çok dolu olduğu için hayattan bir sürü şey barındırıyor. Ön yargılı davrandığımız insanların arkasında aslında bir sürü hikayeler yatıyor. Benim için bir oyuncu olarak bunu ortaya çıkarmam beni mutlu ediyor” diyerek sözlerine devam etti.

kardeşlerim-gözde türker

Henüz 9 yaşında tiyatroya başlayan güzel oyuncu, “Sokakta yürüdüğüm insanlar da dahil herkes benim oyunculuğumda bir malzeme. Çok fazla örnek aldığım insan var” dedi. Tiyatroyu çok özlediğini belirten Özge Türker, “Şu an dizi yapma şansına eriştim. Fakat hem tiyatro, hem dizi, özellikle sinema çok sevdiğim ve istediğim bir dal… Devam edeceğim aynı şekilde. Olabildiğince fazla iş ve deneyim olsun isterim. Güzel şeyler olacak.” diyerek hayranlarını heyecanlandırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz