Dilan Çiçek Deniz Bugün 26 Yaşına Girdi! En Özel Kutlama “Kız Kardeşi” Bensu Soral’dan Geldi

Aleyna

Haberler

28 Şubat 2021

Dilan Çiçek Deniz Bugün 26 Yaşına Girdi! En Özel Kutlama “Kız Kardeşi” Bensu Soral’dan Geldi

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, bugün 26 yaşına girdi. En özel kutlama da “kız kardeşim” dediği Bensu Soral’dan geldi!

Dilan Çiçek Deniz

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, henüz 6 yıldır ekranlarda ama onu bir yıldız olarak görmeyen kalmadı! 2014’te “oyunculuk anahtarı” sayılan Miss Turkey yarışmasına katılarak ikinci olduktan sonra onu pek çok dizide görmeye başladık. Malum, Miss Turkey ve Best Model yarışmalarında dereceye girdiyseniz modellik değil oyunculuk yapmanız bekleniyor!

Tatlı Küçük Yalancılar oyuncuları

Dilan Çiçek Deniz de benzer bir yol tercih etti ve 2015’in iddialı dizilerinden “Tatlı Küçük Yalancılar”la oyunculuğa adım attı. Dizi düşük reytingler nedeniyle yayından kaldırıldı ancak oyuncularının hepsi birer yıldıza dönüştü!

Bensu Soral Dilan Çiçek Deniz

Dilan Çiçek Deniz de o diziden sonra “Güneşin Kızları”, “Bodrum Masalı”, “Çukur”, “Yarım Kalan Aşklar” ve “Alev Alev” gibi başarılı projelere imza atarak aranan bir oyuncu oldu. Ama en iyi arkadaşları hala ilk dizisinde beraber oynadığı isimler! Özellikle Bensu Soral’la sarsılmaz bir dostlukları var.

Komşu Bile Oldular

Bensu Soral Dilan Çiçek Deniz

Dilan Çiçek Deniz ve Bensu Soral, birbirlerine olan benzerlikleriyle de bilinen iki dost. Sadece bazı açılardan bakıldığında benzediklerini düşünen ikiliyi karıştıranlar çok oluyormuş. Bir gün ikisi birlikte otururken, fotoğraf çektirmek isteyen biri gelip “Bu arada hanginiz küçüktünüz?” diye sormuş! Yani, onlar öyle düşünmese de, kardeş sanılacak kadar benziyorlar diyebiliriz.

Bensu Soral Dilan Çiçek Deniz

Zaten onlar da birbirlerine “kız kardeşim” diye hitap ediyorlar. Dilan Çiçek Deniz taşınırken bile dostuna yakın bir ev tercih etti, daha ne olsun? Hal böyle olunca, bugün 26 yaşına giren Dilan Çiçek Deniz’e en özel kutlama da dostu Bensu Soral’dan geldi!

“İyi ki doğdun Diloşum”

Bensu Soral, dostu Dilan Çiçek Deniz’le olan en güzel fotoğraf ve videolarını birleştirerek özel bir kutlama mesajı paylaştı. Böylece hem dostlarının güzelliği hem de birbirlerine olan benzerlikleri tekrar ortaya çıktı!

Dilan Çiçek Deniz Bensu Soral story

Dilan Çiçek Deniz de arkadaşına “Kız kardeşim” diyerek dostluklarına verdiği önemi gösterdi. Bu paylaşım, Dilan Çiçek Deniz’in doğum günü için Kansersiz Yaşam Derneği’nde açtığı bağış kampanyasından sonraki en özel doğum günü hareketiydi!

Dilan Çiçek Deniz’e nice mutlu ve sağlıklı yaşlar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz