Hakkında Çıkan Haberlerle Dalga Geçti! Gülben Ergen Serenay Sarıkaya’yla İlgili İddialara da Yanıt Verdi

Dilek Yeğin

Haberler

28 Şubat 2021

Hakkında Çıkan Haberlerle Dalga Geçti! Gülben Ergen Serenay Sarıkaya’yla İlgili İddialara da Yanıt Verdi

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, hakkında çıkan magazin haberleriyle ilgili eğlenceli paylaşımlar yaptı. Takipçilerini çok güldüren Ergen, hiçbir sorun yaşamadığını da vurgulamış oldu.

Gülben Ergen

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, 1990’lardan beri hayatımızda yer alan ender şöhretlerden! Şarkıcı kimliği ön planda olsa da, onu zaman zaman oyuncu zaman da sunucu olarak gördük. Bu üretkenliğini ve çok yönlülüğünü pandemi döneminde de sürdürdü. Son albümü “Seni Kırmışlar” çok sevildi. Albüm tanıtımı için pek çok programa katılan Gülben Ergen, seyircilerin de yüzünü güldürdü.

Gülben Ergen

Öte yandan, her hareketi de olay yaratmaya başladı. Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri vesilesiyle sahiplendiği köpekten, güzellik merkezine gitmesine kadar! Son olarak da albümündeki “Bu Benim Hayatım” şarkısının aslında Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’in filmi için yazılması manşetleri süsledi.

Film projesi rafa kalkınca şarkı Gülben Ergen’e kısmet olmuştu. Bu da dünyanın en doğal şeyi! Gülben Ergen de bunlara gülüp geçerken takipçilerini de güldürmeye karar verdi.

“Don’t panic”

Gülben Ergen

Gülben Ergen, önceki gün Bebek’teki kuaföründen çıkarken görüntülendi. Ama kafasında havlu olduğu için fotoğraflarda kötü çıkmaktan endişelendi ve muhabirlere “Beni nasıl buldunuz? Çok kötü görünüyorum” dedi. Yine de sorulara tatlı tatlı yanıt verdi. Ama bu manşetlere “Havlu paniği” olarak yansıdı. Gülben Ergen de manşetleri süsleyen haliyle dalga geçti!

Gülben Ergen

Saç kurutma makinesi ekleyerek kendisiyle de dalga geçmeyi ihmal etmedi!

Gülben Ergen

Sonra da Serenay Sarıkaya’yla ilgili çıkan haberlere cevap verdi.

Son Noktayı Koydu

Serenay Sarıkaya’nın da söylediği “Bu Benim Hayatım” şarkısıyla ilgili çıkan haberleri paylaşan Gülben Ergen, “Ne kadar yakışmış sesine” diyerek ünlü oyuncuyu övdü. Zaten böyle bir şeyi sorun etmesi ve bir düşmanlık doğması çok saçma olurdu!

Gülben Ergen Serenay Sarıkaya

Gonca’dan Haber Var!

Gülben Ergen, son olarak sahiplendiği Gonca adlı köpeğin videosunu paylaştı. Başta ezeli düşmanı Seren Serengil ve gazeteci Seyhan Erdağ olmak üzere pek çok kişi, onun Gonca’ya bakamayacağını düşünüyordu. Gülben Ergen, bu paylaşımla onlara da bir mesaj vermiş oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz