Yılın Çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç İlk Kez Görüntülenmişti! Demet Özdemir İlginç Bir Detaya Dikkat Çekti

Aleyna

Haberler

28 Şubat 2021

Yılın Çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç İlk Kez Görüntülenmişti! Demet Özdemir İlginç Bir Detaya Dikkat Çekti

Yılın aşk bombasını patlatan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir ilk kez görüntülendi. Demet Özdemir ise bu görüntülerdeki ilginç bir detaya dikkat çekti!

Oğuzhan Koç

Ünlü müzisyen Oğuzhan Koç, önce “Çok Güzel Hareketler Bunlar” programındaki oyunculuk yeteneği, sonra da güzel sesi ve şarkılarıyla izleyici kendisine bağladı. Özel hayatında da skandallara karışmıyor, uzun ve istikrarlı ilişkiler sürdürüyordu. Ama ünlü oyuncu Demet Özdemir’e aşık olunca bu imajından eser kalmadı.

Demet Özdemir

Çünkü Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’un eski sevgilileri Yağmur Tanrısevsin ve Zeynep Koçak’ın çok yakın arkadaşıydı! Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir aşkı duyulunca eski defterler de açıldı. O dönem herkesin yalanladığı, “Zeynep Koçak’ı da Yağmur Tanrısevsin’le aldatmıştı” iddiası tekrar yayıldı.

Ama günlerce yapılan bu haberlere ne Oğuzhan Koç ne de Demet Özdemir tepki gösterdi. Aşkları gözlerinden okunan çift, aşklarını doyasıya yaşamaya başladı.

İlk Kez Görüntülendiler

Demet Özdemir Oğuzhan Koç

2020’nin son günlerinde başlayan bu aşk, çiftin Çeşme tatilinde belgelenmişti ama o fotoğrafları kimse göremedi! Çift, aşklarını ilan ettikten sonra ilk kez önceki akşam Milliyet muhabirleri tarafından görüntülendi.

Demet Özdemir Oğuzhan Koç

Mutlu çift, ilişkileriyle ilgili sorulara “Her şey yolunda” dedi ve sonra da “Bizi utandırmayın” diyerek evlerinin yolunu tuttu. Ama Demet Özdemir’in bu fotoğraflarla ilgili söyleyecekleri vardı!

Köpeğe Dikkat Çekti

Demet Özdemir

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un fotoğrafları çekilirken, bir sokak köpeği de çiftle beraber objektiflere poz verdi! Sevimli köpek, kameralara muhabirler onun peşindeymiş gibi baktı. Akıllı köpek, muhabirleri ve çevredekileri güldürdüğü kadar Demet Özdemir’i de güldürdü. Instagram ve TikTok’un en popüler temalarından “Oh No”yu hak ediyor gerçekten!

Tüm eleştirilere göğüs germeyi başaran Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un mutlulukları gözlerinden okunuyor. Umarız, çok daha mutlu ve huzurlu olurlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz