O Ses Türkiye Rap’te Jüri Üyesi Olmuşlardı! Hadise ve Murda’dan Düet Sinyali Geldi

Aleyna

Haberler

28 Şubat 2021

O Ses Türkiye Rap’te Jüri Üyesi Olmuşlardı! Hadise ve Murda’dan Düet Sinyali Geldi

“O Ses Türkiye Rap”te beraber jüri üyeliği yapan Hadise ve Murda’dan düet sinyali geldi. Bu haber ikilinin hayranlarını çok heyecanlandırdı!

O Ses Türkiye

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın en başarılı programları yurt dışından uyarladığı formatlar oldu. Bu formatlardan en sevileni de “O Ses Türkiye” yarışmasıydı. Öyle ki, son yıllarda hayatımızda “yılbaşında O Ses Türkiye izlemek” diye bir gelenek var!

Hadise

2011’den beri devam eden “O Ses Türkiye” jürisinden ve sahnelerinden pek çok önemli isim geldi geçti. Ama Acun Ilıcalı’yla birlikte sabit kalan tek kişi oldu, ünlü şarkıcı Hadise! Acun Ilıcalı, dijital platformu Exxen için “O Ses Türkiye Rap” formatını geliştirdiğinde “Artık bu jüride de olacak hali yok” diye düşünüldü. Ama tam tersi oldu!

Rapçi Hadise!

hadise fotoğrafı

Hadise, pop müzikte ülkenin en önemli isimlerinden biri olarak gösteriliyor. Hatta ilk çıkışını Avrupa’da yapmış, Avrupa listelerini de şarkılarıyla sallamış bir isim.

O Ses Türkiye Rap jürisi

Ama konu rap olunca Hadise’nin adı kisenin aklına gelmiyor. Bu yüzden “O Ses Türkiye Rap” yarışmasında Murda, Mero ve Eypio ile jüri üyesi olacağı açıklanınca kıyamet koptu! Hadise de eleştirilere bir Instagram paylaşımıyla meydan okudu.

Exxen’de yayınlanacak yarışmanın başlama tarihi henüz belli değil. Ama çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor, jüri üyeleri de epey kaynaşmış gibi görünüyor.

Hadise ve Murda’dan Düet Sinyali!

Murda’nın bir takipçisi Hadise’yle paylaştığı fotoğraflardan bahsedip, “Düet mi yapacaksınız?” diye sordu. Murda’nın yıldız emojisiyle verdiği cevabı Hadise de paylaştı. Bu da ikilinin hayranlarına bir Hadise-Murda düetinin yakın olduğunu düşündürdü!

Hadise Murda

Bakalım, bu düet gerçek olacak mı? Ara sıra “O Ses Türkiye”de rap yapan Hadise’nin performansını da tekrar görmüş oluruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz