Diva Bülent Ersoy Mu, Selin Ciğerci Mi? Bu Yarışın Kazananı Kim?

Aleyna

Haberler

12 Şubat 2021

Diva Bülent Ersoy Mu, Selin Ciğerci Mi? Bu Yarışın Kazananı Kim?

Bülent Ersoy’u sık sık ziyarete giden Selin Ciğerci, Diva ile yarışmaya kalktı! Ünlü isimler arasında deyim yerindeyse pırlanta yarışı yaşandı.

Selin Ciğerci’den ‘Diva’lı Paylaşım

Magazin dünyasının vazgeçilmez ismi olan Selin Ciğerci, sosyal medyayı sıklıkla kullanan bir isim. Hayatı, işleri ve aldığı reklamlarla ilgili Instagram’dan sürekli olarak paylaşım yapan Ciğerci, bu kez “Diva” lakaplı Bülent Ersoy’la çektiği bir videoyu paylaştı. Uzun bir süredir ekranlarda yer almayan Diva, güzelliği ve bakımlı haliyle yine dikkat çekti.

İzin Aldı

blank

Türkiye’nin ‘Diva’sı Bülent Ersoy’u haftada iki kere gördüğünü belirten Selin Ciğerci, birlikte video çekmek için ünlü sanatçıdan izin aldığının da altını çizdi. Magazinin gözbebeği isimleri arasında yerini alan Ciğerci, “Bülent Hanım’ın bugünkü saçı ve makyajını görünce ‘Çekilebilir miyiz?’ diye sordum.” açıklamasını yaptı.

Güzellerin Pırlanta Yarışı

blank

Selin Ciğerci’nin Instagram’da yaptığı hikaye paylaşımı, Ersoy ve Ciğerci arasındaki yarışı da gözler önüne serdi. Diva Bülent Ersoy’un mücevher tutkunu olduğunu biliyoruz. Diva ile yan yana görüntü veren Selin Ciğerci’nin de ünlü sanatçıdan aşağı kalır yanı yoktu. Hem Diva Bülent Ersoy’un hem de Selin Ciğerci’nin pırlantaları göz doldurdu.

Aynı Kolyeyi Taktılar

blank

Aralarının iyi olduğu bilinen Bülent Ersoy ve Selin Ciğerci’nin taktığı pırlanta kolye de takipçilerin dikkatinden kaçmadı. Aynı kolyeyi takan Bülent Ersoy ve Selin Ciğerci’nin tektaş yüzükleri de en az kolyeleri kadar ilgi çekti. Ancak Bülent Ersoy’un tektaşı hepsinin önüne geçecek cinstendi. E ne de olsa daha önce verdiği bir röportajda Diva, “Tektaşım bir helikopter alır.” açıklamasını yapmıştı.

“Kaldır Kafanı”

blank

Çektiği videoda Bülent Ersoy’un omzuna yatan Selin Ciğerci, “Kendinizi beğendiniz galiba. Ben böyle kaldım.” diyerek eğlenceli anlara sahne oldu. “Kıpırdamıyorsunuz.” diyen Ciğerci’ye, Bülent Ersoy “A öyle mi?” cevabını verdi. “Kaldır kafanı kız.” diyen Bülent Ersoy’un, Selin Ciğerci’nin kafasını ittirmesi de izleyenleri gülümsetti.

“Ben Gülşah’la Küsüm!”

blank

Diva Bülent Ersoy ve Selin Ciğerci’ye eşlik eden Gülşah Saraçoğlu’nun kameralara çıkmaması da Ciğerci’ye sitem ettirdi. Bülent Ersoy’un ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu’na “Gelsene şöyle” demesinin ardından, Ciğerci’nin yaptığı çıkış dikkat çekti. “Ben Gülşah’la küsüm ama her neyse.” diyen Ciğerci’ye, Saraçoğlu “Biz senle küs değiliz. Sen benimle nasıl küsebilirsin?” yanıtını verdi. Ardından, ünlü modacı da Bülent Ersoy ve Selin Ciğerci’ye katılarak, görüntü verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz