Okuma Yazma Bilmeyen Birine Kitap Hediye Eden Aleyna Tilki Dayanamadı, Kahkahayı Bastı!

Aleyna

Haberler

12 Şubat 2021

Okuma Yazma Bilmeyen Birine Kitap Hediye Eden Aleyna Tilki Dayanamadı, Kahkahayı Bastı!

Önceki gün, Bebek’te bir kitapçıdan çıkarken görüntülenen Aleyna Tilki, okuma yazma bilmeyen birine kitap hediye edince aldığı cevap karşısında kendini tutamadı.

Para Yerine Kitap

İngilizce şarkısına klip çekmeye hazırlanan Aleyna Tilki, önceki gün Bebek’teki bir kitapçıdan çıkarken görüntülendi. Başarılı şarkıcı, muhabirlerle sohbet ettiği sırada yanına gelen çiçekçi bir çocuğa para yerine kitap verdi. Kendisinden para isteyen çiçekçi çocuğa “Hamlet” kitabını hediye etti.

“Okuma, Yazma Bilmiyorum”

blank

Yanına gelip kendisinden para isteyen çiçekçi çocuğun isteğini geri çevirmeyen Aleyna Tilki, şoförüne William Shakespeare’e ait olan “Hamlet” kitabını aldırdı ve hediye etti. Çiçekçi çocuğun, “Abla, ben okuma yazma bilmiyorum. Bir dahaki sefere de okula yazdır” demesi karşısında şaşıran Tilki ise gülerek karşılık verdi, Başarılı şarkıcı “Keşke herkes birbirine kitap alsa. Ne güzel olur.” açıklamasını yaptı.

Açıklamalarıyla Şaşırttı

blank

Gündemi sıkça meşgul eden isimlerden biri olan Aleyna Tilki, Twitter’dan yaptığı paylaşımla da herkesi şaşırtmıştı. Genç şarkıcı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kendisini Nasrettin Hoca’ya benzetmişti. “Tarzı bana benziyor. Ben de güldürüyorum ama fıkra değil de bizim jenerasyona göre hikayelerle.” diyen Tilki’nin, “Aynı zamanda düşündürüyorum. Yeni nesil fıkralar benim tweetlerim” ifadeleri dikkat çekmişti.

İngilizce Şarkıya Klip Geliyor

blank

Aleyna Tilki, bir süredir İngilizce şarkısı için hazırlıklar yapıyor. Bebek’te basın mensuplarıyla sohbet eden şarkıcı, İngilizce şarkıma klip çekeceğiz. Tipik Aleyna Tilki klibi olacak ama bu sefer daha kaliteli.” yorumunu yaparak iddiasını ortaya koydu.

Tilki’den Bilim İnsanı Çıkışı

blank

İngilizce şarkısının klibi için heyecanlı olduğu görülen Tilki, “Dünyaya açılan bir proje olduğu için klipte bilim insanı yönümü de göstereceğiz. Şimdi bunu dediğim için benimle dalga geçecekler” sözleriyle de gündemde yerini almıştı.

Kas Spazmını Atlattı

blank

Yaşadığı kas spazmı nedeniyle hastaneye kaldırılan Aleyna Tilki, bu durumu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu. Sosyal medya hesabından “Doktora gidiyorum” mesajını yayınlayan Tilki, sevenlerini endişelendirmişti. Genç şarkıcı, olayın ardından pek çok mesaj alarak açıklama yapmak zorunda kalmıştı. “Dün sette kas spazmı geçirdim. Bütün vücudum kitlendi ve en sonunda yürüyemez hale geldim. Sanırım yanlış bir hareket yaptım ya da çok çalışmaktan dolayı vücudum kasıldı.” açıklamasını yapan şarkıcı hayranlarına korkulacak bir şey olmadığını da belirtmişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz