Elde Edemediği Biri Yokmuş! Burcu Esmersoy Alternatif Sevgililer Günü Kutlaması ve İddialı Açıklamalar Yaptı

Aleyna

Haberler

12 Şubat 2021

Elde Edemediği Biri Yokmuş! Burcu Esmersoy Alternatif Sevgililer Günü Kutlaması ve İddialı Açıklamalar Yaptı

“Sevgililer Günü” açıklamalarıyla çok konuşulan Burcu Esmersoy, dün arkadaşlarıyla alternatif bir kutlama yaptı. Üzerine de iddialı açıklamalarıyla herkesi şaşırttı!

Burcu Esmersoy

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, son günlerde “Sevgililer Günü” açıklamalarıyla gündemden düşmüyor. Malum, 14 Şubat’a çok az kaldı. Sevgilisi olanlar güzel bir plan yapmanın, olmayanlar yalnız kalmamanın peşinde! Burcu Esmersoy’un hayatında da uzun süredir kimse yok ve o günü yalnız geçirecek. Ama 14 Şubat’la ilgili yaptığı bir espri başına bela oldu!

Bekarlara Seslendi!

Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy, geçtiğimiz günlerde 14 Şubat’la ilgili “14 Şubat’ı kutlayacak bir aşkım olmadığı için o gün hiç bir planım yok. Benimle ilgili planı olan varsa haber versin” diye bir açıklama yaptı. Ama bu espriyi yaptığına pişman oldu çünkü Türkiye’nin en beğenilen kadınlarından biri için riskli bir şakaydı!

Burcu Esmersoy

Sonunda, bugün muhabirlere “Ciddiye alıp yükselenler oluyor, yapmayın, etmeyin. O gün çalışıyorum zaten. Kampanya çekimim var. Müsait değilim‘ dedi. Her şeyin bir şakadan ibaret olduğunu hatırlatmak zorunda kalan Burcu Esmersoy, şu tweetleri atan hayranlarını epey üzmüş olmalı!

Burcu Esmersoy yorum
Burcu Esmersoy yorum
Burcu Esmersoy yorum
Burcu Esmersoy yorum

Sevgililer Günü’nde çalışacağını söyleyen Burcu Esmersoy, dün alternatif bir kutlama yaptı bile. Hayranlarına geçmiş olsun!

11 Şubat Kutlaması

Burcu Esmersoy, dün bir otelde kız arkadaşlarıyla felekten bir gün çaldı. Ellerinde çiçeklerle verdiği pozları Instagram’dan paylaşmayı da ihmal etmedi.

Biz üç kız arkadaş dün alternatif 11 Şubat diye bir şey kutladık. Arkada duranı tanımıyoruz ??” diyen sunucunun fotoğrafı binlerce yorum aldı. Ama Burcu Esmersoy’un “sevgili” çıkışları bununla bitmedi.

Elde Edemediği Kimse Yok!

Burcu Esmersoy

Muhabirlerin Burcu Esmersoy’a konu hakkında başka soruları da vardı. “İsteyip de elde edemediğiniz biri oldu mu?” sorusuna gelen cevap ise bir hayli iddialıydı: “Öyle bir şey mümkün mü?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz