Enes Batur ile Laf Dalaşına Giren Danla Bilic Geri Adım Attı: “Enes Çok Tatlı Bir Çocuk!”

Aleyna

Haberler

12 Şubat 2021

Enes Batur ile Laf Dalaşına Giren Danla Bilic Geri Adım Attı: “Enes Çok Tatlı Bir Çocuk!”

Birbirleriyle sık sık laf dalaşına giren Enes Batur ve Danla Bilic arasında dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına konuk olan Danla Bilic beklenmedik açıklamalarda bulundu.

Ünlü YouTuber Gör Beni Programına Katıldı

Armağan Çağlayan’ın “Gör Beni” isimli programının bu haftaki konuğu Danla Bilic’ti. Dobralığı cümle alem tarafından bilinen Danla Bilic, yaptığı açıklamalarla izleyicileri şaşırtmayı başardı. Hayatına dair samimi açıklamalarda bulunan ünlü YouTuber, Enes Batur’la ilgili merak edilen sorulara da içtenlikle cevap verdi.

“O Bana Laf Atıyor”

blank

Programında yalnızca kendi merak ettiği soruları soran Armağan Çağlayan, Bilic’e “Enes’le mi gerilmişsiniz? Dün okudum, bir şeyler olmuş.” sorusunu yöneltti. Armağan Çağlayan’ın sorusu karşısında gülmeye başlayan ünlü YouTuber, “Hayır, gerilmiyoruz.” açıklamasını yaptı. O bana sürekli laf atıyor diyen Danla Bilic, “On tane laf atıyor, canım sıkılıp birine cevap veriyorum. O kadar.” diyerek olaya açıklık getirdi.

“Enes Çok Tatlı Bir Çocuk”

blank

“Gör Beni” isimli programda art arda açıklamalarda bulunan Danla Bilic’in “Ben Enes’le gerilemem.” açıklaması kafaları karıştırdı. Enes’le ben gerilemem diyen ünlü YouTuber, Çağlayan’ın “Neden, arkadaşınız mı?” sorusuna ise gülerek “Hayır, değil.” yanıtını verdi. Bu açıklamaların ardından Bilic, “Enes de çok tatlı bir arkadaşımız bizim. Neden gerileyim ki?” diyerek sözlerine devam etti.

“Benim, Kendimi Kıyaslayacağım Biri Yok”

blank

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic, Armağan Çağlayan’ın “YouTube’ta rekabet var değil mi?” sorusuna ise “Kişiden kişiye değişiyor o.” diyerek fikrini belirtti. Ünlü YouTuber’ın “Benim yaptığım işi kimse yapmadığı için kendimi kıyaslayabileceğim biri yok.” açıklaması ise dikkatleri üzerine çekmeye yetti.

“Matah Bir Şey Yapmıyorum”

blank

Açıklamaları ile ilgiyi üzerine çeken Danla Bilic, “Matah bir şey yapmıyorum ama benim gibi kadınlar hakkında konuşan veya kendi hikayelerini anlatan bir başka isim yok.” yorumunu yaparak kendine neden birini rakip görmediğini açıkladı. Benim tarzımda bir başka makyaj kanalı yok diyen Bilic, “Başkaları kendini benimle kıyaslıyordur.” yorumuyla da dikkat çekti.

“Neden Kendimi Enes’le Kıyaslayayım?”

blank

Diğerlerinden farklı bir iş yaptığını ileri süren Danla Bilic, “Ben kendimi neden Enes’le kıyaslayayım ki? Onunla aynı işi yapmıyoruz.” diye belirtti. Arkadaş çevresini YouTuber ve sosyal medya fenomenlerinden seçmediğini belirten Bilic, “En az YouTuber arkadaşa sahip YouTuber olabilirim.” açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz aylarda “Şu Enes’i bolca favlayın.” diyen Danla Bilic’in yaptığı açıklamalarla Enes Batur’un suyuna gittiği düşünülüyor. Enes Batur’un kendisiyle yarışabileceğini ima eden Bilic, Batur’un olası bir eleştirisine karşı da böyle olgunlukla cevap verebilecek mi merak konusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz