Esra Erol’da Kavga Çıktı! Anne Terliği Olayından Sonra Stüdyo Yine Karıştı

Aleyna

ATV

12 Şubat 2021

Esra Erol’da Kavga Çıktı! Anne Terliği Olayından Sonra Stüdyo Yine Karıştı

ATV’nin sevilerek izlenen programı Esra Erol’un bugünkü yayınında yine olay çıktı. Üzerine kuma getirilen Salih’in resmi nikahlı karısı Mevla, ayrılmaktan vazgeçti!

ATV’nin ilgiyle izlenen programı “Esra Erol’da gündemin konularını belirlemeye devam ediyor. Programda günlerdir süren konu gittikçe karmaşık bir hal almaya başlıyor. Özellikle seyircilerin ve Esra Erol’un ısrarından dolayı boşanma kararı alan Mevla, bir kez daha karar değiştirdi!

Neler Oldu?

blank

Esra Erol’da günlerdir konuşulan Mevla Kaya olayı seyircilerin başını döndürmeye devam ediyor. Esra Erol’un programına Hayriye Uysal isminde bir anne katılmış ve 19 yaşındaki kızı Nilüfer’i aradığını açıklamıştı. Kızını bulmak için yardım isteyen Uysal, kızı Nilüfer’in evli ve 3 çocuklu Salih Kaya isimli kişiyle yaşadığını belirterek herkesi şaşırtmıştı.

blank

Daha sonra, evli ve 3 çocuklu olduğu iddia edilen Salih Kaya programa katılarak anlatılanları doğrulamıştı. Yaptığı açıklamalarla tüm Türkiye’yi şaşkına çeviren Salih, Nilüfer’in sevgilisi olduğunu ve eşiyle birlikte aynı evde yaşadıklarını da itiraf etmişti. Tüm bu yaşananların ardından Salih Kaya’nın eşi Mevla, canlı yayına katılarak “Ne olursa olsun eşim Salih’ten boşanmayacağım, nikahımı vermeyeceğim’ demişti.

blank

Daha sonra, Mevla, seyircilerin ve Esra Erol’un ısrarından sonra üzerine kuma getirdiği eşi Salih’ten boşanmaya karar vermişti. Seyirciler, bu sapkın ilişkinin sona erdiğini ve olayın sonlandığını düşünürken, Mevla bugünkü yayında yaptığı açıklamalarla herkesi dehşete düşürdü.

Mevla Boşanmaktan Vazgeçti

blank

Dünkü programın kapanışında, “Ben boşanmaya karar verdim.” diyen Mevla’nın program çıkışında Salih’le el ele görüntülerinin çıkması stüdyoda şok etkisi yarattı. Bir esnafın güvenlik kamerasına yansıyan görüntüyü Esra Erol’a göndermesi Mevla’nın sözlerinin tutarsızlığını ortaya serdi.

El Ele Yürümüşler

blank

Birkaç saat önce boşanmak istediğini söyleyen Mevla’nın sokakta Salih’le el ele yürümesi eleştirilere neden oldu. “Dün boşanmak istediğini söyledin. Dün samimiydin. Peki, bugün?” diyen Esra Erol’a yanıt veremeyen Mevla önce görüntüyü görmek istediğini belirtti. Ardından, “Dün akşam yayından çıkıp akrabaların yanına gittik.” diyen Mevla “Bizim barışmamız için ortam hazırlamışlardı. Orada konuşulanlar bana mantıklı gelince ben de Salih gibi boşanmaktan vazgeçtim.” açıklamasını yaptı.

“Olacağı Buydu!”

Salih’in resmi nikahlı eşi Mevla’nın yaptığı açıklamaların ardından seyircilerin şaşkınlık geçirmesine, Nilüfer “Abla, olacağı buydu. Siz niye şaşırıyorsunuz?” yorumunu yaptı.

Nilüfer Mevla’nın Üstüne Yürüdü

blank

Annesi Hayriye Hanım’ın “Olan bu kıza oldu.” açıklamasının ardından, Nilüfer elindeki eşyayı Mevla’ya fırlatarak üzerine yürüdü. Yaşanan bir anlık gerginliğin ardından stüdyo birbirine girdi. Ekip çalışanları Nilüfer’i tutarak kavga çıkmasını önlemeye çalıştı. Stüdyodan çıkarılan Nilüfer’in çığlıkları ise ekrana yansıdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz