Ezgi Mola ve Bige Önal’dan Nar Kırma Storyleri! Yeni Yılı Nar Kırarak Karşıladılar

Aleyna

Haberler

22 Aralık 2020

Ezgi Mola ve Bige Önal’dan Nar Kırma Storyleri! Yeni Yılı Nar Kırarak Karşıladılar

Yeni yıl yaklaşırken en uzun gece olan 21 Aralık’ı da geride bırakırken her yerde nar kıran insanları görüyoruz. Ünlüler de bu geleneğe sadık kalarak her yıl gerçekleştirilen ritüeli yerine getirdiler. Ezgi Mola ve Bige Önal da kırdıkları narı story olarak paylaştı. Ortaya nasıl görüntüler çıktı, hep birlikte görelim!

Yeni yıla günler kala nar kırma geleneği bolluk, bereket ve doğurganlığı simgeliyor. Her yıl bereket olsun diye insanlar kapılarının önünde nar kırıyor. Ezgi Mola ve Bige Önal da bunu takipçilerine paylaşanlardan.

Ezgi Mola’yı bilmeyen yoktur. TRT1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin Safiye’si. Bu diziyle büyük yankı uyandıran başarılı oyuncu hem Youtube’ta hem de İnstagram’da aktifliğini sürdürüyor. Yaptığı paylaşımlarla hem sesini duyuruyor hem de takipçilerini güldürüyor.

Ezgi Mola dün yaptığı bir paylaşımda hem güldürüp hem de düşündürmüştü. Bu paylaşımına bir yazımızda yer vermiştik.

Bige Önal da şimdiye kadar pek çok dizide oynadı. Bunların birkaçı Elde var Hayat, Muhteşem Yüzyıl, Benim Adım Gültepe, Bodrum Masalı, Hakan: Muhafız olarak sıralanabilir. Son dönemlerde öyle bir dizide oynadı ki belki de adını hiç bu kadar duyurmamıştı!

Bige Önal, Netflix yapımı olan “Bir Başkadır” dizisinde “”Harunnisa karakterine hayat verdi. Dizi, Netflixte yayınlandığı günden itibaren büyük ses getirdi. Son dönemlerde moda olan psikolojik tahlil dizilerinden biri, Bir Başkadır. Bige Önal da karakterini başarıyla oynadı.

Önce Bige Önal’dan…

Yeni yıla günler kala gerçekleştirilen nar kırma geleneğini Bige Önal da gerçekleştirdi. Bir de bunu takipçilerine göstermek için story olarak paylaştı.

Nar için doğru saati bilemedim. En doğru saat içimden gelen saattir dedim ve şimdi yaptım.” diyen Bige Önal narı başarıyla kırmış ki her yer nar suyu içinde kalmış. Bolluk, bereket olsun Bige Hanım!

Narı suyla temizlediğini söyleyen güzel oyuncu “Su akıtmak geleneğin bir parçasıymış. Bilmeden doğru bir şey yapmışım.” diyor. Storye köpeği Vinci’yi de eklemeyi unutmuyor. Yazık, korkmuş yavrucak!

Sonra Ezgi Mola’dan…

Bige Önal’dan sonra nar kırma geleneğine katılan diğer isim de Ezgi Mola. O da hayranlarına bir videoyla gösteriyor nasıl nar kırdığını. O nasıl nar kırmak Ezgi Hanım! Her yer inledi vallahi!

Ezgi Mola’nın nar kırma etkinliğini sevgilisi Mustafa Aksakallı önce kendi hesabından paylaşıyor. Videoda komik oyuncunun “Keşke yanlamasına atsaydım.” demesiyle de dalgasını geçiyor. Ezgi Mola da videodaki şaşkınlığının üzerine “Nar mı attım gülle mi belli değil!” sözleriyle paylaşıyor kendi hesabında bu komik storyi.

Sonra da yerleri siliveriyor Ezgi Mola. Safiye karakterinden bayağı bir şeyler kapmış başarılı oyuncu. Ortaya çıkan görüntüler ise çok komik!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz