Seni Çok Bekledim Dizisi Tutmadı Ama Oysa ki! İşte Özcan Deniz’in Geçmişteki Parlak Dizi Kariyeri

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

Seni Çok Bekledim Dizisi Tutmadı Ama Oysa ki! İşte Özcan Deniz’in Geçmişteki Parlak Dizi Kariyeri

Özcan Deniz’i bugüne kadar hangi dizide görsek o dizi gerçekten reytinglerde her zaman bir numara olmayı başardı. Seni Çok Özledim’in durumu ise başarılı oyuncunun kariyerinde de bir ilk neredeyse. Muhtemelen kendisi de aynı analizleri yapıp bizimle aynı şeyleri düşünüyor. İşte Özcan Deniz’in dalgın ve düşünceli paylaşımı!

Özcan Deniz’den Düşünceli Paylaşım

Bugün Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta ünlü oyuncuyu oldukça dalgın ve düşünceli gördük. Belki de bu dalgınlık Seni Çok Özledim ile ilgilidir. Çünkü böyle bir reyting bildiğimiz kadarıyla Özcan Deniz’in ilk kez başına geliyor. İşte Özcan Deniz ve daha önce yer aldığı dizilere kısa bir yolculuk!

Haziran Gecesi İle Zirveye Yolculuk

haziran gecesi özcan deniz

Sanat hayatına öncelikle müzikle başlayan Özcan Deniz dizi ve televizyon sektörüne 1997 yılında “Yalan mı?” adlı dizi ile başladı. Ardından Aşkın Dağlarda Gezer’in Zal’i olarak karşımıza çıkar. Ama karizmatik oyuncunun asıl parladığı dizi Haziran Gecesi’dir. Dizide Nebahat Çehre, Naz Elmas, Burcu Kara gibi oyuncularla birlikte olan Özcan Deniz artık dizilerin yakışıklı ve karizmatik, aranan karakterlerinden birisi olmaya başlayacaktır.

Kader’in Ali Asyalı’sı

blank

Ardından Zeynep Köse, Birce Akalay, Zeynep Dörtkardeşler ve hatta Halil Sezai’nin de yer aldığı Kader dizisi gelir. Dizi Suriye’de yeşeren imkansız bir aşkı ele alırken Özcan Deniz yine aşka olan inancımızı sağlamlaştıran önemli bir faktör olur. Kader’den sonra Karagül’de Murat Şanverdi, Kaderimiz Yazıldığı Gün dizisinde ise Kahraman Yörük olarak ekranlara gelir. Ama Özcan Deniz asıl olarak bir sonraki dizide kendisini ortaya çıkartır.

İstanbullu Gelin’in Faruk Boran’ı

özcan deniz aslı enver

Aslı Enver ile birlikte başrolleri paylaştıkları dizide Özcan Deniz Bursalı zengin bir ailenin veliahdı rolü ile karşımıza gelir. Namı değer Faruk Boran. Ama asil bir aileden olmasına rağmen olabildiğine mütevazi, sade ama deli dolu bir kadın olan Süreyya’ya yani Aslı Enver’e aşık olur. Evlenirler ve Aslı Enver – Özcan Deniz ikilisinin tam iki yıl süren harika performansına şahit oluruz.

Seni Çok Bekledim

özcan deniz

Özcan Deniz’in yer aldığı son dizi ise Star TV ekranlarında yayınlanan Seni Çok Bekledim. Dizide Kadir karakterini canlandıran Özcan Deniz kararlı ve oldukça da güçlü bir iş adamıdır. Zaten hemen hemen tüm dizilerinde güçlü iş adamı olarak gördüğümüz Özcan Deniz artık bu rol için biçilmiş kaftan. Kadir dedesinden kalan şirketi büyüten ve tesadüflere değil çok çalışmaya inanan bir adamdır. Ama aşk konusu onun için biraz çetrefillidir diyebiliriz.  

Benzer Haberler

Nazan 10 Nisan 2021

Asmalı konak dizisini es geçmeyin.

Bahar 11 Nisan 2021

Ozcan deniz muhteshsm dir

Yorum Yaz