Buse Varol’un On Parmağında On Marifet: Önce Eliz’i “Nine” Yaptı Sonra Soluğu Mutfakta Aldı! Çok Hamarat!

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

Buse Varol’un On Parmağında On Marifet: Önce Eliz’i “Nine” Yaptı Sonra Soluğu Mutfakta Aldı! Çok Hamarat!

Alişan’ın güzel eşi Buse Varol hem çok güzel hem de çok yetenekli! On parmağında on marifet olan Buse Varol; bugün de Instagram takipçilerine kek tarifi vermeyi ihmal etmedi. Hem 2 çocuk büyütüyor hem de mutfaktan çıkmıyor! Güzel oyuncuya Maşallah diyelim nazar değmesin!

Tektaş’lar Instagram’da Çok Seviliyor!

Hareketli hayatını Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen güzel oyuncu; özellikle anne ve anne adayları tarafından oldukça seviliyor. Şeffaflığı ve samimiyeti ile Instagram’da yüzbinlerce kişinin sevgisini kazanmayı başaran Buse Varol; Alişan ile evlendikten sonra daha popüler ve tanınan biri haline geldi.

Buse Varol ve Alişan

2018 yılında şaşalı bir düğünle dünyaevine giren çiftimiz; kısa süre içinde büyük bir takipçi kitlesine ulaşmayı başardı. Zaten Alişan uzun yıllardır ekranlarda sabah programları sunan ve pek çok kişinin hayran olduğunu biriyken; Buse Varol’la hayatını birleştirmesi onu herkesin gözünde “iyi aile babası” yaptı. Kısa süre içinde Burak ve Eliz’in de Tektaş ailesine katılmasıyla 4 kişilik çekirdek bir aile olan çiftimiz; Instagram hesabından da günlük hayatlarını paylaşmayı ihmal etmiyor.

Buse Varol

Buse Varol’dan Instagram Takipçilerine Kek Tarifi!

Geçtiğimiz gün evde canı sıkılınca kızı Eliz’i Instagram filtreleriyle “nine” yapan Buse Varol; bugün de soluğu mutfakta aldı! Aynı anda hem evini çekip çeviren hem de iki ufak çocukla ilgilenmeye devam eden güzel oyuncu ne kadar zorlansa da ailesini çok seviyor! Takipçileriyle kek tarifini paylaşan Buse Varol, hamaratlığını tüm Instagram camiasına bir kere duyurmuş oldu. Daha önceki zamanlarda da; kendi yoğurdunu evde mayalamayı tercih ettiğini gördüğümüz güzel oyuncu hem çok güzel hem de çok marifetli. “On parmağında on marifet” sözünün karşılığı resmen Buse Varol!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz