Dizi Bitti Beklenen Aşk Sonunda Başladı: Kerem Bürsin ve Hande Erçel Beraber Maldivlere Tatile Gitti!

Aleyna

Haberler

18 Nisan 2021

Dizi Bitti Beklenen Aşk Sonunda Başladı: Kerem Bürsin ve Hande Erçel Beraber Maldivlere Tatile Gitti!

Fox TV’nin Sen Çal Kapımı dizisi sezon finali verince; başrol oyuncular Hande Erçel ve Kerem Bürsin set yorgunluğunu atmak için soluğu Maldivler’de aldı! Sosyal medya kullanıcıları tarafından dün gece Maldivler uçağında beraber görülen ikiliden Kerem Bürsin; Instagram’dan Maldivler fotoğrafı paylaşınca artık ilişkiden iyice emin olduk.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

Murat Akdoğan İddiası!

Sen Çal Kapımı dizisinin fragmanları yayınlanmaya başladığından beri Hande Erçel ve Kerem Bürsin hakkında ara sıra aşk iddiaları ortaya atılıyor! Bütün aşk dedikodularını sabırla reddeden ikili; inatla çok yakın arkadaş olduklarını söylüyor ve aralarında aşk olmadığını ifade ediyordu. Fakat ikilinin bu açıklamaları ne magazincileri ne de sosyal medya kullanıcılarını tatmin etmiyor olacak ki; her hafta düzenli olarak Hande Erçel ve Kerem Bürsin hakkında aşk haberleri okumaya devam ettik.

hande Erçel ve Kerem Bürsin

Fakat birkaç hafta önce Hande Erçel’in ünlü iş insanı Murat Akdoğan’la birlikte olduğu iddiası magazin gündemini yakıp yıktı! Hande Erçel ya da Murat Akdoğan’dan bu konuya ilişkin bir açıklama gelmemiş olsa da; birçok magazinci bu ilişkinin varlığından oldukça emindi. Hatta söylenenlere göre Hande Erçel, Murat Akdoğan’la ilişki yaşadığını gizlemek için büyük çaba sarfediyordu!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Sosyal Medyadan Kaçamadılar!

Ancak bu iddiadan birkaç gün sonra yeni bir söylenti magazin gündemini derinden sarstı! Söylenenlere göre Murat Akdoğan’ın ailesi Hande Erçel’i gelin olarak kabul etmeyince; Murat Akdoğan güzel oyuncuyla ilişkisine son vermiş. Bu iddialar hakkında tek kelime etmeyen Hande Erçel sadece; “Benim ağzımdan duymadığınız şeyleri yazmayın!” demekle yetindi.

blank

Dün akşam ise Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrolünde olduğu Sen Çal Kapımı dizisinin sezon finali ekrandaydı. Yoğun dizi temposunun yorgunluğunu atmak için Maldivler’e giden çiftimiz, sosyal medya kullanıcılarından kaçmayı başaramadı! Bir Twitter kullanıcısının “Arkadaşım Maldivler uçağında Hande Erçel ve Kerem Bürsin’i görmüş!” iddiasının ardından Kerem Bürsin’den de Maldivler fotoğrafı gelince ikilinin beraber olduğundan emin olduk!

Benzer Haberler

Aleyş 20 Nisan 2021

Baya iyi yakışmışsınız thebursin

Yorum Yaz