Bu Yolda Beraber Yürüyor muyuz? İşte Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Barış ve Zeynep’in Kesişen Yolları

Aleyna

Haberler

18 Nisan 2021

Bu Yolda Beraber Yürüyor muyuz? İşte Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Barış ve Zeynep’in Kesişen Yolları

TV 8’in sevilen dizilerinden birisi olan Doğduğun Ev Kaderindir’in son bölümünde Barış ve Zeynep’in romantik anlarına şahit oluyoruz. İşte başrollerinde Demet Özdemir ve Engin Öztürk’ün yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir 40. yeni bölüm fragmanı!

Zeynep Patron Koltuğunda

doğduğun ev kaderindir zeynep

TV 8’de ekranlara gelen Doğduğun Ev Kaderindir’de geçtiğimiz hafta Zeynep patronluğun ilk günlerini yaşadığından dolayı oldukça heyecanlıdır. Nesrin ise bu heyecanı fırsat bilerek Zeynep’in hayatına daha hızlı ve daha kolay bir şekilde dalmaktadır. Diğer yandan Barış da Zeynep’in hukuk danışmanı olarak şirketteki yerini almıştır. Hatta Barış Nesrin’in abisi Tarık’tan ve Nesrin’den şüphelenmekle beraber Tarık’tan daha ilk görüşte negatif bir enerji almaktadır.

Barış Hep Zeynep ve Nermin’in Yanında

doğduğun ev kaderindir barış engin öztürk

Bu arada ailelerin gençler için yapmış oldukları planlar işlemekte ve onları iyileştirmek için planladıkları her şey tutmaya başlamıştır. Annesi şirketlerin yönetimini Zeynep’e bırakmış Zeynep de bunu Barış ve Nesrin’in desteğiyle kabul etmiştir. Hatta Nesrin tam da o sırada fırsattan istifade Tarık’ı şirkete abisi olarak sokmayı başarmıştır. Ancak Barış ne Zeynep’i ne de Nermin’i yalnız bırakmayarak onların huzurunu bozmaya çalışanların huzurunu kaçırmayı başaracaktır. Çünkü Tarık ve Nesrin her ne kadar kendilerini kısa sürede sevdirmeyi başarsalar da Barış’ın gözleri daima bu iki yabancının üzerindedir.

Doğduğun Ev Kaderindir 40. Bölüm Fragmanı

Sevilen dizinin yeni bölümünde ise Zeynep Barış’a “Hayat seni benim karşıma yüzüm gülsün diye çıkarmış, ben bunu daha iyi anladım” diyerek ona çok güvendiğini belli eder. Ayrıca Barış’la birlikte kendisini daha iyi hissettiğini de açığa verir. Ayrıca Barış,  Zeynep ve ailesi üzerine planlar yapan Tarık ve Nesrin hakkında bazı bilgilere ulaşır. Doğduğun Ev Kaderindir 40. bölüm fragmanı Barış’ın bu bölümde Nesrin ve Tarık ile ilgili birçok gizi açığa çıkaracağının işaretidir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz