Dedikodu Kazanı: Hadise’yi Falcı Yakmış, Angelina Jolie Türkiye İçin Konuştu, Şeyma Artık Parti Kızı Değil!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

18 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Hadise’yi Falcı Yakmış, Angelina Jolie Türkiye İçin Konuştu, Şeyma Artık Parti Kızı Değil!

Güzel bir Pazar gününden herkese merhabalar! Bakalım bu ılık Pazar gününde sokağa çıkma kısıtlamaları dahilinde ünlü simalarımız neler yapmış? Güne damgasını vuran haberlerini derlediğimiz magazin turu başlıyor!

1. Hakan Altun’un Ebru Gündeş Göndermesi!

Hakan Altun

2000’li yılların başında nişanlanan ve aynı evde yaşayan Hakan Altun – Ebru Gündeş çifti, kıskançlık yüzünden yollarını ayırmıştı. Bu olayın üzerinden yıllar geçti ve iki gün önce Ebru Gündeş; 11 yıllık eşinden “aldatma” nedeniyle ayrılacağını duyurdu. Ebru Gündeş’in bu hamlesinin ardından Hakan Altun’un; “Sakın üzülmeyin be dostlar! Bence telefonun başında asla boşu boşuna beklemediniz… Zamanında sizi arayamayanlar emin olun ki şimdilerde sizi mumla arıyorlardır. ✌🏻✌🏻✌🏻 (Ne bileyim içimden geldi)” paylaşını yapması; Ebru Gündeş’e gönderme olarak algılandı! Bu arada detaylar için:

2. Arto, Ebru Gündeş’e Ateş Püskürdü!

Arto

Söylemezsem Olmaz’ın joker yorumcusu Arto bugün Instagram hesabından Reza Zarrab ve Hadise hakkında çıkan aşk dedikodularına yanıt vermediği için iddiaların körüklenmesine izin veren Ebru Gündeş’e sitem etti; “Ben bu yapılanların, bu ağır hakaret, küfür, iftiraların ve Hadise’nin namusu üzerine söylenenlerin hepsinin bir yalan olduğuna inanıyorum ve Hadise’nin inanılmaz bir itibar suikastine uğradığını düşünüyorum. Bu süre zarfında da susan hatta 3 maymunu oynayan Ebru Gündeş’i de şiddetle kınıyorum!” Bu arada detaylar için:

3. Şeyma Subaşı “Party Girl” Olmaktan Vazgeçti!

Şeyma Subaşı

Bali’de kendisini masaj ve meditasyona adayan Şeyma Subaşı, Bali’yi rahatlama merkezi olarak görüyor olacak ki; Bali’de parti yapmak istemediğini açıkladı! Instagram güzelimiz, paylaştığı bir story’de parti yapmak istemediğini ve yeni Şeyma’yla çok gurur duyduğunu açıkladı; “Şeyma bugün partiye gitmek istemedi. Bana neler oluyor bilmiyorum ama dönüştüğüm kişiyle çok mutlu ve gururluyum!” Bu arada detaylar için:

4. Ebru Gündeş – Reza Zarrab – Hadise Arapsaçına “Falcı” İddiası!

Ebru Gündeş, Reza Zarrab ve Hadise

Reza Zarrab, Ebru Gündeş ve Hadise üçlüsünde kafalar iyice karıştı! Ebru Gündeş’in “tanıdığım biri tarafından aldatıldım” ifadesi kafalarda soru işareti oluştururken; bugün bir de “falcı” iddiası gündeme geldi! Hürriyet Gazetesinden Orkun Ün’ün haberine göre Miami’de Hadise ve Reza Zarrab falcı tarafından basılmış; “İki ismin yaşadığı yasak aşkı ortaya çıkaran bir ‘falcı’. Reza Zarrab, Ebru Gündeş ve Hadise’nin yıllardır falına bakan biri var. O kadın bir gün Reza Zarrab’ın davetiyle fal bakmak için Miami’ye gidiyor. Ve o son gidişinde Zarrab’ın evinde ‘Hadise’ ile karşılaşıyor. Olan bitenden kimseye bahsetmemesi isteniyor ama gizemli falcı İstanbul’a döner dönmez Ebru Gündeş tarafından ‘sıkıştırılıyor’. Ebru Gündeş’in ısrarlarına dayanamayan falcı; her şeyi anlatıyor ve Hadise ile Reza Zarrab ilişkisinden böylece Ebru Gündeş emin oluyor.” İddialara göre bu falcı aynı zamanda Atiye’nin yazarı Şengül Boybaş’mış!

5. Gonca Vuslateri Koronavirüs Olduğunu Açıkladı!

Önceki aylarda Hakan Altun’la ilişkisiyle magazin gündemini meşgul eden Gonca Vuslateri; bugün Koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve hastalığı zorlu geçtiğini açıkladı; “Ciddi anlamda insana ağrıdan ağlama geliyor. Kimseyi dinlemedik etmedik diyemem.. Maskeler, eldivenler gezdik.. İnsanın ciğerlerinde halay çekiyorlar… Sizi kalabalığa çekmek isteyen biri “zaten dikkatliyiz” diyorsa, hastalık geçer -o bilinç kalıcıdır. Lütfen kendinizi koruyun…”

6. Elif Şafak Angelina Jolie İle İstanbul Sözleşmesi Hakkında Konuştu!

Birleşmiş Milletler iyi niyet elçisi olan Angelina Jolie, Time dergisi için yazar Elif Şafak’la İstanbul Sözleşmesi hakkında bir röportaj yaptı. Angelina Jolie; “Kadın haklarında geri adım atılmasından sorumlu olanlar sık sık aile değerlerini gerekçe göstererek bunu savunuyorlar. Sanki şiddetin kapalı kapılar ardında olması daha iyiymiş gibi” açıklamasıyla İstanbul Sözleşmesinin öneminden bahsetti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz