Doğum Gününde Bile Rahat Yok! Fahriye Evcen’nin Annelikle İmtihanı: 4 Günün Ardından İlk Kez Mumları Üfledi

Aleyna

Haberler

6 Haziran 2021

Doğum Gününde Bile Rahat Yok! Fahriye Evcen’nin Annelikle İmtihanı: 4 Günün Ardından İlk Kez Mumları Üfledi

Bir süredir ekranlardan uzak kalıp anneliğin tadını çıkaran Fahriye Evcen’in doğum gününde mum krizi çıktı. Ünlü oyuncu kendi doğum günü mumlarını 4. günün sonunda üfleyebildi.

fahriye evcen-burak özçivit

Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncularından olan Fahriye Evcen duru güzelliği ve yeteneğiyle kısa sürede tüm ülkenin kalbini kazanmayı başardı. Yaprak Dökümü’ndeki Necla karakteriyle büyük bir çıkış yapan güzel oyuncu, ardından Yalancı Bahar, Veda, Kurt Seyit ve Şura, Çalıkuşu, Ölene Kadar gibi önemli projelerde rol aldı. 2017 yılında, Çalıkuşu setinde tanıştığı Burak Özçivit ile dünyaevine giren 35 yaşındaki güzel oyuncu bir süredir ekranlardan uzak. İki yaşındaki oğlu Karan ile vakit geçiren ünlü isim, sevenleriyle buluşmayı iple çekiyor.

fahriye evcen-burak özçivit

İki gün önce yeni yaşına giren güzel oyuncu bir hafta boyunca doğum gününü kutlayacağını dile getirmişti. Ailesiyle ve arkadaşlarıyla defalarca doğum gününü kutlayan güzel oyuncu, bunca kutlamaya rağmen pastasındaki mumları bir türlü kendi üfleyemedi. Fahriye Evcen’in sevimli oğlu Karan’ın pastadaki mumları üflemesi ve pastaya attığı bakış sosyal medyada büyük olay olmuştu.

“4 Gündür Pastayı İlk Defa Kendim Üfledim”

Fahriye Evcen bir doğum günü kutlamasının ardından Gazete Magazin Tv’nin kameralarına yakalandı. Hem ailesinin hem arkadaşlarının hem de hayranlarının doğum günü kutlamalarıyla karşılaşan güzel oyuncu, bu kadar sevilmenin çok güzel olduğunu dile getirdi. Pandemiden dolayı arkadaşlarıyla küçük gruplar halinde kutlama yapan Fahriye Evcen, 4 gündür kendi pastasını ilk defa kendi üflediğinden bahsetti. Evcen oğlu için “Bütün pastalarım onun hiç sorun yok” dedi.

fahriye evcen-burak özçivit

Ünlü oyuncu yakında ekranlara döneceğinin de müjdesini verdi. Yazı dinlenerek geçireceğini dile getiren Evcen, ufak bir sürprizinin olacağını söyledi. Güzel oyuncu, yaz sonu ekranlara döneceğini ifade etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz