Kadir Doğulu’nun Neslihan Atagül Açıklamaları Herkesi Çok Şaşırttı; “Kendi Nefesimden Bile Kıskanırım!”

Aleyna

Haberler

6 Haziran 2021

Kadir Doğulu’nun Neslihan Atagül Açıklamaları Herkesi Çok Şaşırttı; “Kendi Nefesimden Bile Kıskanırım!”

Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’ye konuşan Kadir Doğulu, hem yeni başlayacak dizisi hakkında merak edilenleri yanıtladı hem de eşi Neslihan Atagül için söylediği sözlerle herkesi şaşırttı!

Bildiğiniz gibi Kadir Doğulu genel olarak aşk hakkında yaptığı açıklamalar ile gündeme gelmeyi başarıyor. Konuk olduğu programlarda ve yaptığı röportajlarda söyledikleriyle bazen sosyal medyada da dalga konusu olmayı başaran Kadir Doğulu bugün Hakan Gence’nin konuğu oldu! Aşkın Tarifi dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Kadir Doğulu ilk olarak yeni projesiyle ilgili sorulan sorulara yanıt veriyor.

blank

Kadir Doğulu’ya Göre Aşkın Tarifi!

Hakan Gence, Kadir Doğulu’dan aşkı tarif etmesini istiyor; “Aşk tarife sığmaz bir şey. Dizide de bunu vermeye çalışacağız. Ama aşkın halleri olur. Aşk, önüne duvar da engel de çıksa onu zevkle, neşeyle aşabilme hali benim için. Sembol benim hayatımda çok önemli. Bunu anlatıma geçirmek istedim. “Aşkın ‘a’sı akıl” dedim. Aşkta akıl yokmuş gibi duruyor ama aslında gönlüne düşen her şeyi yaptıran aklın. O akıl da şuursuz olmaz, o yüzden aşkın ‘ş’si şuur. ‘K’si de karine; sembol, belirme, hafıza gibi birçok anlamı var. Yaşadıklarını, gelecekte aşkın ihtiyacı olanları canlı tutabilecek bir hafızaya da sahip olursan, bu aşkın ufak bir formülü gibi geliyor.”

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu

Hatta ünlü oyuncu aşkın zıtlık olduğuna inanıyormuş; “Ruh ikizi, annem, kardeşim, arkadaşım olur; eşim olmaz. Âşık olduğun kişinin zıddın olması gerek. Eksiklerim olmalı onda, eksikleri olmalı bende. O zaman çeker birbirini. Yoksa ikimiz de siyah ya da ikimiz de beyazsak görünmeyiz.”

Konu Neslihan Atagül’e Geliyor…

Sonrasında ise konu eşi Neslihan Atagül’e geliyor. Hakan Gence, Kadir Doğulu’ya; “Birlikteliğinizin yedinci yılı… Her şey bir çift göz görmenle başladı, değil mi?” sorusunu yöneltiyor. Ünlü oyuncudan; “‘Fatih Harbiye’ dizisi için Neslihan’la birlikte çalışacağımızı söylediler. İnternetten işlerine baktım, hiçbir duygu kıpırtısı yoktu. Buluşma günü, yapım şirketinden içeri girdim. Sola baktım, bir çift göz ve “Bu kim” dedim. İçimden söylediğimi sanıyordum. Yapımcı omzuma vurdu, “Partnerin” dedi.” yanıtı geldi.

blank

Son olarak ise Hakan Gence, Kadir Doğulu’nun Neslihan Atagül’ü partnerlerinden kıskanıp kıskanmadığını soruyor ancak net bir yanıt alamıyor; “Neslihan benim hayatımın tam ortasında. Geçmişime, geleceğime katkısı olmuş biri. Hayatıma getirdiği mecazi aşkla, beni ilahi aşka götüren de o oldu. Mecazi aşkı tanımasa kişi ilahi aşkı da bilemez. Hayatımda bu kadar güzelliğe evrilmiş bir kadın o. Mesleki performansımı sergilediğim bir yerde Neslihan’a âşık oldum. Şimdi “Benim seni tanıdığım yeri bir zahmet bırak” mı diyeceğim? Bu korkaklık olur. Onu elimden, gözümden, kendi nefesimden bile kıskanırım ama bu sığ bir kıskançlık değil. Biliyorum ki kalbinden bana sadıksa, bana sadıktır.”

Benzer Haberler

Kardelen. 6 Haziran 2021

Ne güzel bir aşk tarifi bir erkek tarafından sevilmek saygı duyulmak bir kadın için o kadar güzel ve önemli ki ancak benim gibi bu duygudan mahrum kalan hemcinslerim anlar beni…Bir kadın açlıktan ölmez ilgisizlikten sevgisizlikten ölür.

Yorum Yaz